Liposukcja. Czym jest?

Liposukcja to zabieg chirurgiczny wykorzystujący technikę odsysania w celu usunięcia tłuszczu z określonych obszarów ciała, takich jak brzuch, biodra, uda, pośladki, ramiona czy szyja. Liposukcja również modeluje (konturuje) te obszary. Inne nazwy liposukcji to między innymi lipoplastyka i modelowanie sylwetki. Liposukcja nie jest zazwyczaj uważana za ogólną metodę odchudzania lub alternatywę odchudzania. Jeśli masz nadwagę, prawdopodobnie schudniesz więcej dzięki diecie i ćwiczeniom lub zabiegom bariatrycznym – takim jak operacja pomostowania żołądka – niż w przypadku liposukcji.

Czytaj dalej

Z młodością w dojrzałość – o kosmetykach Dives Med

wypełniacze tkankowe

Czy można wejść z młodością w dojrzałość? Czy istnieje linia kosmetyków, która może powstrzymać postępujący nieuchronnie upływ czasu. Odpowiedź brzmi: i tak, i nie! Cudów oczywiście nie ma, ale jest marka Dives Med, oferująca linię profesjonalnych kosmetyków, które wprowadzą Cię z młodzieńczym wyglądem w wiek dojrzały. Wypełniacze, peelingi, stymulatory tkankowe, koktajle mezatreapeutyczne, nici PDO/COG oraz wysokiej klasy produkty pielęgnacyjne to rozwiązanie wyjątkowe i skuteczne, a także jedyna w swoim rodzaju alternatywa dla chirurgii plastycznej.

Czytaj dalej

Dives Med – nowe preparaty w naszej ofercie

Skóra wymaga systematycznej ochrony i pielęgnacji za pomocą specjalnych preparatów. Codzienne stosowanie kremów do twarzy i innych kosmetyków to podstawa. Obecnie, gdy medycyna estetyczna jest tak popularna, na rynku pojawiają się nowoczesne preparaty, które pomagają zatrzymać młody wygląd na dłużej. W ofercie naszej kliniki znajdują się preparaty Dives Med, które są certyfikowane i mają wyjątkową skuteczność.

Czytaj dalej

Usuwanie tatuażu. Jak wygląda zabieg?

Tatuaż są popularne od lat. Z roku na rok zmienia się moda i nie zawsze rysunek, który został wykonany lata temu odpowiada naszym potrzebom. Czy istnieje możliwość, aby usunąć tatuaż?

Czytaj dalej

Nieinwazyjny lifting. Jakie są jego efekty?

Na rynku istnieje wiele metod na to, aby nasza skóra odzyskała dawny blask.

Czytaj dalej

Botoks. Jakie są jego efekty?

Botox to białko wytwarzane z toksyny botulinowej, którą wytwarza bakteria Clostridium botulinum. To ta sama toksyna, która powoduje zatrucie jadem kiełbasianym. Botox jest toksyną, ale gdy lekarze stosują go prawidłowo i w małych dawkach, może przynieść korzyści. Ma zastosowanie zarówno kosmetyczne, jak i medyczne. Jako zabieg kosmetyczny zastrzyki z botoksu mogą zmniejszyć widoczność zmarszczek skóry.

Czytaj dalej

Mezoterapia. Jakie są jej zalety?

Mezoterapia to francuska technika odmładzania, w której mikrozastrzyki z witamin, enzymów, antyoksydantów i ekstraktów roślinnych odmładzają i napinają skórę, poprawiają jakość włosów, a także usuwają nadmiar tłuszczu. Michel Pistor, lekarz we Francji, opracował tę technikę w 1952 roku.

Czytaj dalej

Liposukcja LipoLife 3G w MedBeauty Dr Kępa hitem sezonu

Diety oczyszczające, domowy trening z instruktorem online, zielone koktajle, rezygnacja z podjadania między posiłkami i odmawianie sobie ulubionej pizzy, a jednak dodatkowe centymetry na biodrach czy brzuchu, jakby na złość, nie znikają… Długotrwałe ograniczenie aktywności fizycznej z powodu obecnej pandemii koronawirusa niestety nie sprzyja chudnięciu, zwłaszcza, że trudno w warunkach domowych zmotywować się do codziennych […]

Laser CO2. Czym jest?

Odbudowa skóry w XXI wieku wymaga szczególnej uwagi i dobrze dobranych działań. Na współczesnym rynku dostępnych jest wiele metod, które mają na celu poprawę stanu wyglądu naszej skóry.

Czytaj dalej