Zdrowych Świąt i pomyślnego nowego roku!

Światowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Monaco AMWC 2022 z dr Andrzejem Kępą

W dniach 31 marca – 2 kwietnia 2022 zespół Medbeauty – Aesthetic Clinic wraz z Doktorem Andrzejem Kępą uczestniczył w Światowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-aging, który odbył się w Monte Carlo. To wydarzenie było dla nas źródłem nowych inspiracji, a także znacząco wzbogaciło naszą wiedzę na temat polecanych przez ekspertów z całego świata najnowszych […]

Medbeauty Dr Kępa wspiera Szpital Wojskowy na Ukrainie

Od 24 lutego trwa wojna Rosji z Ukrainą, wielu ludzi zostało rannych, a inni walczą o życie. Niestety wiele szpitali na Ukrainie jest przepełnionych i brakuje środków do zapewnienia niezbędnej pomocy medycznej. W akcję pomocy dla Ukrainy włączył się także dr Andrzej Kępa z kliniki  Medbeauty.

Życzenia świąteczne

Liposukcja. Czym jest?

Liposukcja to zabieg chirurgiczny wykorzystujący technikę odsysania w celu usunięcia tłuszczu z określonych obszarów ciała, takich jak brzuch, biodra, uda, pośladki, ramiona czy szyja. Liposukcja również modeluje (konturuje) te obszary. Inne nazwy liposukcji to między innymi lipoplastyka i modelowanie sylwetki. Liposukcja nie jest zazwyczaj uważana za ogólną metodę odchudzania lub alternatywę odchudzania. Jeśli masz nadwagę, prawdopodobnie schudniesz więcej dzięki diecie i ćwiczeniom lub zabiegom bariatrycznym – takim jak operacja pomostowania żołądka – niż w przypadku liposukcji.

Czytaj dalej

Z młodością w dojrzałość – o kosmetykach Dives Med

wypełniacze tkankowe

Czy można wejść z młodością w dojrzałość? Czy istnieje linia kosmetyków, która może powstrzymać postępujący nieuchronnie upływ czasu. Odpowiedź brzmi: i tak, i nie! Cudów oczywiście nie ma, ale jest marka Dives Med, oferująca linię profesjonalnych kosmetyków, które wprowadzą Cię z młodzieńczym wyglądem w wiek dojrzały. Wypełniacze, peelingi, stymulatory tkankowe, koktajle mezatreapeutyczne, nici PDO/COG oraz wysokiej klasy produkty pielęgnacyjne to rozwiązanie wyjątkowe i skuteczne, a także jedyna w swoim rodzaju alternatywa dla chirurgii plastycznej.

Czytaj dalej

Dives Med – nowe preparaty w naszej ofercie

Skóra wymaga systematycznej ochrony i pielęgnacji za pomocą specjalnych preparatów. Codzienne stosowanie kremów do twarzy i innych kosmetyków to podstawa. Obecnie, gdy medycyna estetyczna jest tak popularna, na rynku pojawiają się nowoczesne preparaty, które pomagają zatrzymać młody wygląd na dłużej. W ofercie naszej kliniki znajdują się preparaty Dives Med, które są certyfikowane i mają wyjątkową skuteczność.

Czytaj dalej

Usuwanie tatuażu. Jak wygląda zabieg?

Tatuaż są popularne od lat. Z roku na rok zmienia się moda i nie zawsze rysunek, który został wykonany lata temu odpowiada naszym potrzebom. Czy istnieje możliwość, aby usunąć tatuaż?

Czytaj dalej

Nieinwazyjny lifting. Jakie są jego efekty?

Na rynku istnieje wiele metod na to, aby nasza skóra odzyskała dawny blask.

Czytaj dalej