LASER FRAKCYJNY CO2

Dostępność zabiegu

Kliniki w których można wykonać zabieg

Warszawa

Instytut Kosmetyczny Norel Dr Wilsz s.c.
ul. Rydygiera 15A, 01-793 Warszawa
(okolice C.H. ARKADIA, osiedle ROBYG)

tel. 22 115 50 50

Świdnica

EZ – medica
ul. Sikorskiego 31, 58-100 Świdnica

tel: 74 857 57 93

odmladzanie_twarzy

Najnowocześniejszy laser frakcyjny to połączenie działania światła lasera (wywołującego ablację skóry) z działaniem fal radiowych, jednoczasowo umożliwia przeprowadzenie dwóch zabiegów frakcyjnego i radiofrekwencji bipolarnej. Wywołuje to zarówno pobudzenie skóry do produkcji nowego kolagenu, jak również znacząco wpływa na poprawę napięcia dotychczasowych włókien kolagenowych.
Laser przyczynia się do kompleksowej odbudowy skóry i stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych. Dzięki stabilnej mocy i technologii zabieg jest praktycznie bezbolesny, a czas regeneracji skóry skraca się nawet do 24 godzin. Zazwyczaj jednak potrzeba kilku dni, aby całkowicie ustąpiły widoczne ślady zabiegu. Selektywne działanie lasera na tkanki, powoduje uruchomienie procesów naprawczych i regeneracyjnych prowadzących do powstania nowego kolagenu i wygładzenia powierzchni skóry. Dzięki procesowi selektywnej fototermolizy możliwe jest laserowe usuwanie przebarwień oraz przemodelowanie istniejących już blizn i rozstępów.
Dzierżoniów, Wałbrzych oraz Świebodzice – tu także możecie Państwo wykonać zabieg laserem. Zapraszamy!

Efekty

Poprawa jakości skóry pojawia się już kilka dni po zabiegu. Po przetworzeniu kolagenu, czyli od 2 do 4 tygodni widoczne będą trwale efekty odnowy

Widoczna poprawa

Odbudowa skóry pojawi się po 4-5 tygodniach od zakończeniu serii 3-5 zabiegów. Przebudowa kolagenu będzie jednak trwała nadal, powodując wygładzanie i ujędrnianie skóry jeszcze przez 6-12 miesięcy.

Cennik
Nazwa zabieguCena
Laser frakcyjny CO2od 1500 PLN.
Częste pytania

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Po zabiegu przez około 7 dni, pacjent powinien stosować intensywnie nawilżający krem, który będzie łagodzić dyskomfort związany z działaniem promieniowania laserowego na skórę (zaczerwienienie, obrzęk, pieczenie). Czasami, w zależności od zastosowanych parametrów oraz indywidualnej reakcji skóry konieczne jest stosowanie bardziej specjalistycznych preparatów leczniczych (np. Argosulfan). Należy szczególnie uważać w przypadku osób mających problem z opryszczką. Laser – emitujący promieniowanie świetlne, podobnie jak słońce może indukować aktywność wirusa znajdującego się w skórze. Dlatego każdorazowo u takich osób należy wdrożyć profilaktyczne leczenie przeciwwirusowe lekiem doustnym. Przez minimum miesiąc po zabiegu nie należy się opalać ani korzystać z solarium. Skóra powinna być chroniona przed słońcem odpowiednimi kremami z filtrem minimum 50 UV.

Czy zabieg jest bolesny?

Każdorazowo przed zabiegiem stosowane jest znieczulenie miejscowe w formie kremu, co w decydujący sposób wpływa na poprawę komfortu w trakcie procedury. Dodatkowo można stosować chłodzenie CryoCoolerem.

Efekty
 • Regeneracja skóry, poprawa jej kolorytu i kondycji
 • Wygładzenie skóry i redukcja drobnych zmarszczek
 • Spłycenie głębokich zmarszczek i blizn
 • Redukcja przebarwień, plam starczych
Wskazania
 • Zmarszczki, ,,worki" pod oczami, zwiotczenie skóry
 • Wygładzenie i odmładzanie, poprawa elastyczności i kolorytu skóry
 • Zmiany pigmentowe, przebarwienia, ostudy, plamy starcze
 • Rozszerzone pory, zaskórniki, rozstępy, blizny
 • Płytkie, rozległe zmiany naczyniowe
Przeciwwskazania
 • Ciąża
 • Choroba nowotworowa skóry
 • Wypełniacze w obszarze, który miałby być poddany zabiegowi
 • Aktywny stan zapalny skóry w miejscu zabiegu
 • Aktywna opryszczka
Obszary zastosowań
1
2
1

Okolice twarzy

2

Ciało