Dives Med – nowe preparaty w naszej ofercie

Skóra wymaga systematycznej ochrony i pielęgnacji za pomocą specjalnych preparatów. Codzienne stosowanie kremów do twarzy i innych kosmetyków to podstawa. Obecnie, gdy medycyna estetyczna jest tak popularna, na rynku pojawiają się nowoczesne preparaty, które pomagają zatrzymać młody wygląd na dłużej. W ofercie naszej kliniki znajdują się preparaty Dives Med, które są certyfikowane i mają wyjątkową skuteczność.

Obszary zastosowania Dives Med

Dives Med to:

 • Wypełniacze tkankowe
 • Preparaty do mezoterapii i biorewitalizacji
 • Acneout – terapia do skóry trądzikowej
 • Preparaty do zabiegów odmładzających okolice oczu
 • Leczenie łysienia specjalistycznymi preparatami Dives Med
 • Medyczne kosmetyki do rewitalizacji ust
 • Preparaty do rozpuszczania kwasu hialuronowego
 • Odbudowa komórkowa skóry z Dives Med
 • Peelingi chemiczne
 • Mezokoktajle
 • Preparaty do lipolizy
 • Nici liftingujące
 • Kosmetyki pozabiegowe i do pielęgnacji domowej

Wypełniacze tkankowe Dives Med są o sprężystej konsystencji, dzięki któremu znikną płytkie zmarszczki i dojdzie do lekkiej zmiany objętości tkanek. Produkt jest wyjątkowo miękki i plastyczny, co wynika z jego składu, tj. między innymi lżejszej gęstości oraz wielkości cząsteczek kwasu hialuronowego.

Pielęgnacja twarzy z Dives Med

W ofercie Dives Med dostępne są również preparaty do mezoterapii i biorewitalizacji. W ofercie DIVES MED klient znajdzie unikatową linię profesjonalnych koncentratów mezoterapeutycznych, będących wynikiem wieloletnich prac naukowych i innowacji w zakresie inżynierii biotechnologicznej. Formuły chemiczne preparatów opierają się na intensyfikacji peptydowej i mocy kwasu hialuronowego. Produkty do zabiegów mezoterapeutycznych zapewniają nie tylko przyjemność doznań podczas ich stosowania, ale przede wszystkim wysoką skuteczność działania i bezpieczeństwo. Produkty posiadają ogromne właściwości terapeutyczne, a w bogatym portfolio marki można zapoznać się z opisem ich właściwości mezoterapeutycznych oraz bogactwem mezoskładników stosowanych w najczęstszych problemach skórnych. Mezoterapia biorewitalizująca w dwóch wariantach.

Dives Med na łysienie

Dives Med posiada specjalne preparaty, które zapobiegają łysieniu skóry. Rich Hair to kompleks 26 składników o wysokiej skuteczności działania przeznaczony do zabiegów na owłosionej skórze głowy. Jego działanie oparte jest na współdziałaniu peptydów biomimetycznych, czynników wzrostu, witamin, minerałów i aminokwasów. Dzięki wysokiemu stężeniu metabolitów i intensywnemu pobudzeniu mikrocyrkulacji krwi preparat zwiększa rozmiar mieszka włosowego, co gwarantuje jego lepsze zakotwiczenie i wzmocnienie witalności włosa.

Zabieg z użyciem tego produktu zapobiega wypadaniu włosów, hamuje proces utraty ich naturalnej grubości oraz stymuluje porost włosa poprzez wydłużenie fazy anagenu. Zawartość peptydów gwarantuje uzyskanie świetnych i długotrwałych rezultatów pozabiegowych. Terapia dedykowana jest wszystkim problemom występującym w obrębie skóry głowy. Rich Hair przynosi znakomite efekty w leczeniu łysienia androgenowego, plackowatego czy osłabienia (utraty) włosów spowodowanego przez różne choroby, starzenie się czy czynniki zewnętrzne.

W ofercie dostępne są też nici liftingujące czy kosmetyki do liftingu. Z nowymi seriami od Dives Med pacjent zyskuje piękny, odświeżony wygląd, a stosowanie linii jest bezpieczne dla skóry.

DIVES MED to certyfikowane preparaty o sprawdzonej skuteczności. W ofercie klinik dr Kępa znajdują się wypełniacze, kosmetyki do mezoterapii, pielęgnacji skóry pod oczami, leczenia trądziku, peelingi chemiczne czy preparaty do lipolizy. Profesjonalne kosmetyki Dives Med to nowy wymiar wyrobów medycznych i kosmetologicznych zaprojektowany do walki o zdrową i piękną skórę. Charakteryzują je innowacyjne składy, wysokie stężenie składników aktywnych oraz nowoczesne i zaawansowane technologie produkcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!