XVI Forum Kobiece Twarze już za nami!

Klinika medycyny estetycznej - Walbrzych23 maja odbyło się kolejne, szesnaste już Forum Kobiece Twarze. W przepięknej, bajkowej scenerii Pałacu Brzeźno zaproszeni goście mogli porozmawiać o wszelkich tematach ważnych dla kobiet. Dr Andrzej Kępa był honorowym gościem spotkania i opowiedział m.in. o spektakularnej metamorfozie pani Magdy, która została przeprowadzona w MedBeauty.


Kobiece Twarze to wyjątkowy projekt, którego celem jest wspieranie rozwoju osobistego i zawodowego kobiet. Organizowane co kilka miesięcy spotkania Forum zawsze zbudzają dużo emocji. Tym razem jednym z zasadniczych punktów była rozmowa z dr Andrzejem Kępą, założycielem MedBeauty Aesthetic Clinic Kepa. Tematem była m.in. metamorfoza pani Magdy, zwyciężczyni konkursu organizowanego przez forum Kobiece Twarze. Obecna na spotkaniu pani Magda pozbyła się w klinice oznak starzenia i całkowicie zmieniła swój wizerunek. Dr Kępa opowiedział również o najnowszych, bezinwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej dostępnych w jego gabinetach. Na gali była również obecna żona doktora – pani Agata Kępa, prezes Plasma Cells Institute.

Na zgromadzonych w pałacu gości czekało wiele atrakcji. Młoda wokalistka Karolina Zakrzewska zaprezentowała krótki recital z piosenkami Agnieszki Osieckiej. Katarzyna Rudyk poprowadziła ciekawy wykład motywacyjny pod hasłem:„Przestań się martwić i zacznij żyć”. Były też rozmowy o podróżach, ekonomicznych zakupach, a nawet o motoryzacji! Nie zabrakło też nagród i innych niespodzianek od partnerów wydarzenia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!

Galeria zdjęć