Gala charytatywna Businesswoman & life 2018 z udziałem Kliniki dr Kępy!

Medbeauty – Aesthetic Clinic Kepa to marka państwa Kępów, rozpoznawalna w Polsce i za granicą. To Pani Agata przeszło 10-lat temu zainspirowała dr Andrzeja do zmiany swojej drogi zawodowej i zajęcia się medycyną estetyczną.

Obecnie dr Andrzej Kępa jest znanym i cenionym specjalistą w tej dziedzinie oraz międzynarodowym trenerem w zakresie zaawansowanych technik zabiegowych. Stworzył również kilka autorskich zabiegów, które już od kilku lat wykonywane są w wielu krajach. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień. W 2017 roku został nagrodzony tytułem Najlepszego Lekarza Medycyny Estetycznej na Dolnym Śląsku, zajmując pierwsze miejsce w plebiscycie Dolnośląski Hipokrates 2017. W 2016 roku zdobył nagrodę specjalną w Plebiscycie Gospodarczym Woman Face, a w 2015 roku jego świdnicka klinika mieszcząca się w Centrum EZ-Medica znalazła się w finałowej piątce najlepszych klinik medycyny estetycznej w Polsce w plebiscycie Gala Beauty Stars..

Pani Agata Kępa od wielu lat mieszka w Szwecji, ale wciąż nierozerwalnie biznesowo pozostawała związana z Polską. Pierwsze kroki w dorosłej pracy stawiała na wybiegach, prezentując najnowsze kolekcje mody tak znanych projektantów jak Jerzy Antkowiak, Hennes och Mauritz czy Lindex.

Następnie jej życie zawodowe przeplatało się z różnymi biznesami prowadzonymi na terenie Szwecji i Polski. W roku 2011 Agata Kępa została prezesem i jednym z założycieli Plasma Cells Institute – firmy, której zamierzeniem było wprowadzanie innowacyjnych technologii do zastosowań medycznych oraz szkolenia lekarzy. Owocem prac Instytuty był choćby innowacyjny jak na tamte czasy, laser medyczny Medbeauty Counture, który wykorzystując jednocześnie cztery różne technologie, stał się skuteczną i małoinwazyjną alternatywą wykorzystywaną w zabiegach redukcji tkanki tłuszczowej. W 2012 Plasma Cells Institute została jednym z założycieli i udziałowców firmy, która jako jedna z pierwszych wprowadziła nici liftingujące do zastosowań w medycynie estetycznej. Obecnie Instytut zajmuje się pracami rozwojowo badawczymi nad zastosowaniem komórek macierzystych w medycynie.

Mieszkając od wielu lat w Szwecji, Pani Agata przejęła wiele cech i mentalność mieszkańców Skandynawii, którzy nauczyli ją ponadprzeciętnej zdolności zjednywania sobie napotkanych na swojej drodze ludzi. Choć powierzchownie może stwarzać pozory niedostępności czy skandynawskiego chłodu, jest zawsze uczynna, przyjazna i z uśmiechem oferująca swoją pomoc. I to zupełnie bezinteresownie.

Oprócz ciągłego rozwoju Medbeauty stawia również na wspieranie szczytnych inicjatyw społecznych i charytatywnych – to zadanie Pani Agaty. Ostatnio reprezentowała godnie klinikę w trakcie premierowej Gali charytatywnej, dnia 19 stycznia 2018 w hotelu Bellotto w Warszawie.Uroczysta gala odbyła sięz okazji premiery kalendarza gwiazd BUSINESSWOMAN & LIFE 2018 na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi. Dr Andrzej Kępa i Agata Kępa wzięli udział w wydarzeniu jako ofiarodawcy oraz gwiazdy kalendarza. Zapraszamy na relację z gali!

Jest to już kolejna edycja kalendarza przygotowanego przez czasopismo Businesswoman & life na rzecz rozwoju  kardiochirurgii. Dochody z jego sprzedaży posłużą m.in. do wprowadzenia w życie innowacyjnych technik leczenia chorób serca w polskich klinikach. Każda z kart kalendarza przedstawia znane postaci ze świata biznesu, sportu i kultury. Na jednej z nich pojawili się także dr Andrzej Kępa i  Agata Kępa wraz z Arkadiuszem Gołębiowskim.

Przedstawicieli Medbeauty Aesthetic Clinic Kepa nie mogło zabraknąć również na uroczystej gali z okazji premiery kalendarza, która miała miejsce 19 stycznia 2018r. w Warszawie.  Klinika dr Kępy jako jeden ze sponsorów gali, ofiarowała na aukcję obraz. Dochód z licytacji został przekazany na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi. W wyniku aukcji udało się pozyskać dla fundacji kwotę ponad 50 tys. zł!

Gospodarzami gali byli: czasopismo „Businesswoman & life”, Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi, a także Hotel Bellotto. Imprezę poprowadził  Jacek Rozenek, a licytację – Paweł Burczyk. Galę uświetniło swoją obecnością wielu znakomitych gości, co można zobaczyć na fotorelacji. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego niezwykłego wydarzenia!

Galeria zdjęć