Jubileuszowy Plebiscyt Kobiece Twarze już za nami!

10 grudnia w Sali Balowej Zamku Książ odbyła się V Gala finalizująca Plebiscyt Gospodarczy „Kobiece Twarze”. W trakcie jubileuszowego wydarzenia nagrodzono nie tylko przedsiębiorcze kobiety, lecz także firmy przyjazne kobietom tudzież oferujące produkt lub usługę z myślą o kobietach. Wchodzący w skład kapituły Dr Andrzej Kępa był honorowym gościem spotkania i opowiedział m.in. o spektakularnej metamorfozie pani Basi, która została przeprowadzona w MedBeauty.

Kobiece Twarze to jedyny w swoim rodzaju projekt, którego celem jest wspieranie rozwoju osobistego i zawodowego kobiet. Organizowane cyklicznie spotkania Forum za każdym razem zbudzają wiele emocji. Tym razem punktem programu była rozmowa z dr Andrzejem Kępą, założycielem MedBeauty Aesthetic Clinic Kepa. Jej tematem była m.in. metamorfoza pani Basi, laureatki konkursu organizowanego przez forum Kobiece Twarze. Obecna na wydarzeniu pani Basia, dzięki indywidualnemu programowi terapeutycznemu, pozbyła się w wszelkich oznak starzenia i całkowicie odmieniła swój wizerunek. Dr Kępa opowiedział także o nowoczesnych, bezinwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej dostępnych w jego gabinetach.

Na zgromadzonych w sali balowej czekało również wiele innych atrakcji, w trakcie których można było dowiedzieć się wiele na temat dobrze prowadzonych przedsiębiorstw, pasji zawodowej oraz niemal nieograniczonych możliwości współczesnej medycyny estetycznej.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia!