Klinika dr Kępy w TOP 5 Plebiscytu Gala Beauty Stars!

Magazyn Gala po raz pierwszy wyróżnił najlepsze w Polsce gabinety medycyny estetycznej. Wśród nich znalazła się także klinka dr Kępy zajmując zaszczytne piąte miejsce.

Plebiscyt Gala Beauty Stars jest organizowany w celu wyróżnienia najlepszych z najlepszych w branży urodowej. Biorą w nim udział liczne gabinety medycyny estetycznej, stomatologii spa i innych dziedzin związanych z branżą Beauty. O przyznaniu nagród decydują nie tylko ich klienci oraz czytelnicy Gali, ale także skład sędziowski, w którym uczestniczą przedstawiciele czołowych pism modowo-urodowych oraz grono specjalistów. Przy wyborze laureatów bierze się pod uwagę takie czynniki jak: jakość, bezpieczeństwo usług, zaufanie pacjentów i wiele innych zmiennych.

Aestehtic Clinic dr Kępa otrzymało aż 8492 głosów, co pozwoliło zająć 5 miejsce w plebiscycie.

Klinika dr Kępy została bardzo wysoko oceniona zarówno przez czytelników Gali, pacjentów, jak i skład sędziowski. Piąte miejsce wśród najlepszych klinik medycyny estetycznej to ogromny zaszczyt i wyróżnienie, a także świadectwo jakości naszych usług.  Cieszymy się z Państwa zaufania i zapewniamy, że ta nagroda to dla nas ogromna motywacja do stałego poszerzania oferty i samodoskonalenia.