Kobiece sprawy pod kontrolą. Laseroterapia sfer intymnych.

Czy można “odmłodzić” miejsca intymne? Jak poprawić ich kondycję, zrewitalizować po porodzie, zlikwidować problem nietrzymania moczu? Czy to w ogóle jest możliwe? Jeśli zastanawiasz się, jak pozbyć się kłopotów dotyczących Twoich stref intymnych, chcesz popracować nad swoją seksualnością, znów poczuć spełnienie w relacjach z partnerem, sprawdź, co oferuje Ci ginekologia estetyczna. Wciąż rozwijająca się medycyna estetyczna znalazła odpowiedź także i na te problemy, nie pozostając obojętną na oczekiwania swoich pacjentek.

Wstydliwe problemy też można leczyć

Zdarza się, że w udziale przypadły nam problemy z rzędu tych bardziej wstydliwych. Wiele kobiet cierpi z powodu przerostu warg sromowych, posiadania tzw. luźnej pochwy (często przyczyną są porody naturalne), a także wysiłkowego nietrzymania moczu. Choć może się wydawać, że wszystkie te kłopoty dotyczą nieco starszych pań, niestety rzeczywistość jest inna. Wiele kobiet w okolicy 40 roku życia zmaga się z krępującym problemem nietrzymania moczu, inne tracą satysfakcję z życia seksualnego z powodu złej kondycji narządów płciowych. Problemy intymne to problemy szczególne, których rozwiązanie przynosi pacjentkom znaczną poprawę komfortu życia, nie tylko intymnego, ale często towarzyskiego i zawodowego. Specjaliści z naszej Kliniki doskonale rozumieją potrzeby kobiet i dlatego dla wszystkich pań, które pragną przywrócić młodość strefom intymnym, proponują niezwykle skuteczne zabiegi laseroterapii.

Mona Lisa Touch – labioplastyka laserowa

Laseroterapia jest doskonałym rozwiązaniem dla kobiet, które szukają skutecznych zabiegów, ale obawiają się bardziej inwazyjnych, chirurgicznych procedur. Labioplastyka laserowa znajduje szerokie zastosowanie w rozwiązywaniu kobiecych dolegliwości i problemów intymnych. Pomaga przywrócić młodość i funkcjonalność narządom płciowym, a paniom pewność siebie i zadowolenie z życia seksualnego. Mona lIsa Touch wykorzystywana jest w eliminowaniu następujących przypadłości:

  • nietrzymanie moczu
  • luźność pochwy
  • suchość pochwy
  • częste infekcje intymne
  • budzący niezadowolenie wygląd i kondycja narządów intymnych

Poprzez działanie laserem na ścianki pochwy uzyskujemy efekt fototermicznego, nieablacyjnego napięcia i jej obkurczania. Zabieg powoduje stymulację produkcji kolagenu w błonie śluzowej. W ten sposób znacznie poprawia się napięcie i zwiększa elastyczność. Jednocześnie następuje wzmożona produkcja glikogenu, który poprawia nawilżenie pochwy, a co za tym idzie likwiduje uczucie suchości, świąd a także znacznie zmniejsza podatność na infekcje. Odczuwalnymi efektami zabiegu są:

  • odmłodzenie narządów płciowych
  • poprawa nawilżenia pochwy i przywrócenie prawidłowego pH
  • rewitalizacja pochwy
  • rozwiązanie problemu nietrzymania moczu

Co warto wiedzieć o zabiegu Mona Lisa Touch

Zabieg laseroterapii Mona Lisa Touch jest bezbolesny, wcześniej miejsce poddane opracowywaniu zostaje znieczulone. Poprawa zwykle bywa zauważalna po około 2 tygodniach, ale na spektakularne efekty należy poczekać miesiąc. Po kuracji należy powstrzymać się od współżycia przez okres czasu zalecony przez lekarza. Przed zabiegiem konieczne jest przeprowadzenie konsultacji lekarskiej, ponieważ nie zakwalifikowane zostaną pacjentki z infekcjami intymnymi, w okresie miesiączki, będące w ciąży lub cierpiące na choroby nowotworowe. Zabieg jest krótki i może być powtarzany kilkakrotnie, aż do uzyskania zadowalających efektów. W przypadku rewitalizację pochwy zwykle wystarczy jeden, w przypadku leczenia nietrzymania moczu konieczne może okazać się wykonanie kilku sesji.

Skończ z problemami intymnymi! Zapytaj o skuteczną metodę laseroterapii Mona Lisa Touch. Przyjdź, czekamy na Ciebie!