Liposukcja LipoLife 3G w MedBeauty Dr Kępa hitem sezonu

Diety oczyszczające, domowy trening z instruktorem online, zielone koktajle, rezygnacja z podjadania między posiłkami i odmawianie sobie ulubionej pizzy, a jednak dodatkowe centymetry na biodrach czy brzuchu, jakby na złość, nie znikają… Długotrwałe ograniczenie aktywności fizycznej z powodu obecnej pandemii koronawirusa niestety nie sprzyja chudnięciu, zwłaszcza, że trudno w warunkach domowych zmotywować się do codziennych ćwiczeń, a siłownie pozostają zamknięte. Jeśli chcesz szybko i skutecznie wymodelować swoje ciało, by wrócić do formy i znów czuć się dobrze we własnej skórze, może warto pomyśleć o nowoczesnej liposukcji?


Ciesząca się ostatnio ogromną popularnością liposukcja LipoLife 3G w MedBeauty Aesthetic Clinic dr Kępa to rewolucyjna technologia laserowa umożliwiająca redukcję tkanki tłuszczowej wybranych obszarów ciała, takich jak np. brzuch, uda, plecy czy podbródek. Zabieg, poza odessaniem tłuszczu, pozwala także na wymodelowanie tych partii ciała, które chcemy uwydatnić. Dzięki zmniejszonej do minimum inwazyjności zabiegu i zastosowaniu odpowiednio dopasowanej długości fali światła lasera 1470 nm, uzyskujemy wysokiej jakości komórki tłuszczowe, które posiadają potwierdzoną badaniami klinicznymi żywotność na poziomie 95%. Otrzymane w taki sposób komórki tłuszczowe bardzo dobrze sprawdzają się podczas przeszczepu np. w pośladki, piersi czy twarz, celem wymodelowania tych obszarów. Procedura lipotransferu, a więc odessania tkanki tłuszczowej i jej przeszczepu w inne miejsce jest wykonywana podczas jednego zabiegu, a dzięki działaniu odpowiednią temperaturą, skóra poddawana jest jednoczesnemu ujędrnieniu i zagęszczeniu.

Zapraszamy na zabieg liposukcji i lipotransferu do klinik MedBeauty – dr Kępa to lekarz z wieloletnim doświadczeniem, który specjalizuje się w zabiegach modelowania ciała, a jego pacjenci są zadowoleni z efektów, o czym świadczą ich pozytywne opinie na temat naszych usług.

Galeria zdjęć