MedBeauty Dr Kępa na 22. Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Aging Science w Paryżu

W dniach od 30 stycznia do 1 lutego 2020 zespół Medbeauty – Aesthetic Clinic uczestniczył w wyjątkowym dla świata medycyny estetycznej wydarzeniu, jakim był IMCAS PARIS 2020. 22 Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Aging Science w Paryżu przyciągnął najznakomitszych specjalistów z całego świata, którzy przybyli na event, by poszerzyć swoją wiedzę oraz poznać najnowsze technologie, które łączy jeden wspólny cel – piękno i przedłużenie młodości. Nie mogło tam zabraknąć i nas!

Tegoroczny Kongres odbył się z niesamowitym rozmachem i zgromadził setki znanych w branży medycyny estetycznej osobistości. Program wydarzenia obejmował ciekawe wykłady, sesje naukowe, warsztaty dla lekarzy oraz pokazy najświeższych technik zabiegowych i innowacyjnych urządzeń. W trakcie zajęć zostały zaprezentowane najnowsze platformy zabiegowe oraz preparaty i ich zastosowanie na skórze człowieka. Poza tematyką innowacyjnych technologii, w trakcie konferencji poruszono również takie problemy, jak rola sztucznej inteligencji w medycynie estetycznej czy najnowsze nieinwazyjne techniki zabiegowe i ich dynamiczny rozwój.

Poza częścią naukową wydarzenia, nie opuściliśmy również VIVACY VIP PARTY w Pavillon Vendome – imprezy zorganizowanej dla 500 najlepszych lekarzy medycyny estetycznej z całego świata.

Tegoroczny IMCAS był wyjątkowy i zostawił piękne wspomnienia. Wróciliśmy do Polski zadowoleni i pełni zapału do pracy!

Dowiedz się więcej o Kongresie: www.imcas.com

Galeria zdjęć