EXILIS ELITE – redukcja tkanki tłuszczowej i lifting twarzy

Dostępność zabiegu

Kliniki w których można wykonać zabieg

Warszawa

Instytut Kosmetyczny Norel Dr Wilsz s.c.
ul. Rydygiera 15A, 01-793 Warszawa
(okolice C.H. ARKADIA, osiedle ROBYG)

tel. 22 115 50 50

Świdnica

EZ – medica
ul. Sikorskiego 31, 58-100 Świdnica

tel: 74 857 57 93

Wrocław

Studio Urody ESSENZA
ul. Kamienna 103, 50-547 Wrocław

tel.: 71 724 5745
kom.: 784 950 560

lipoliza ultardzwiekowa - warszawa

EXILIS ELITE to innowacyjne urządzenie, łączące w sobie moc ultradźwięków i energii o wysokiej częstotliwości. Ten wielofunkcyjny system doskonale radzi sobie z różnymi niedoskonałościami twarzy i ciała – od nadmiaru tkanki tłuszczowej po objawy starzenia się skóry. Urządzenie oddziałuje na tkankę tłuszczową w 3 etapach. Najpierw ma miejsce tzw. rozpoznanie, czyli skierowanie energii na określoną głębszą tkankę tłuszczową. Emisji energii towarzyszy praca zaawansowanego system chłodzenia, który zapobiega przegrzewaniu się skóry. Kolejny etap to izolacja. Wówczas ultradźwięki rozrywają zwłóknienia w strukturach tłuszczowych, dzięki czemu łatwiej jest pozbyć się tłuszczu z organizmu. Następnie ma miejsce dezaktywacja, a więc zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych i ich redukcja. Ta 3-fazowa procedura zastosowana w urządzeniu EXILIS ELITE to obecnie najbardziej nowoczesna technologia modelowania sylwetki i odmładzania skóry.
EXILIS ELITE to nie tylko spektakularne i długotrwałe efekty, ale też maksymalne bezpieczeństwo i komfort zabiegu. Monitoring temperatury tkanki zabezpiecza skórę przed nadmiernym wzrostem temperatury. Zabieg jest bezbolesny i przyjemny – podczas pracy urządzenia pacjenci odczuwają przyjemne ciepło na skórze. System jest wielofunkcyjny, dlatego stosuje się go na niemal każdym obszarze twarzy i ciała, łącznie z delikatnymi okolicami wokół oczu. Zabieg polecany jest nie tylko osobom z nadmiarem tkanki tłuszczowej, ale także oczekującym wyraźnego efektu odmłodzenia skóry. Fale ultradźwiękowe emitowane przez EXILIS ELITE powodują kurczenie rozciągniętych włókien kolagenowych i wypełnienie struktur skóry nowym kolagenem. Efekt liftingu jest w zasadzie natychmiastowy, choć pełne rezultaty zabiegu są widoczne po około miesiącu od jego przeprowadzenia. EXILIS ELITE może być bez obaw stosowany wobec wszystkich fototypów skóry.

Najlepszy zabieg

EXILIS ELITE to obecnie najbardziej innowacyjny system modelowania sylwetki i odmładzania skóry za pomocą ultradźwięków.

Szybkie efekty

W porównaniu do innych tego typu urządzeń, efekty zabiegu pojawiają się bardzo szybko – już pojedyncza sesja zabiegowa daje widoczne rezultaty.

Widoczna poprawa

W rezultacie zabiegu, zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej, a skóra odzyskuję jędrność i prawidłowe napięcie. Efekt anti-aging jest długotrwały.

Cennik
Nazwa zabieguCena
BTL EXILIS ELITE Cena w zależności od powierzchni zabiegowej. Prosimy o kontakt z recepcją.
Częste pytania

Czy zabieg działa na oporną tkankę tłuszczową?

Tak! BTL EXILIS ELITE doskonale radzi sobie z usuwaniem depozytów tłuszczowych w miejscach opornych na inne metody redukcji tłuszczu. Jest to zasługa skojarzenia ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości.

Ile zabiegów należy przeprowadzić?

Już po pierwszym zabiegu można zaobserwować wyraźną poprawę. Najlepsze efekty są osiągane po ok. 4 sesjach zabiegowych.

Efekty
 • Redukcja tłuszczu
 • Efekt liftingu
 • Redukcja cellulitu
 • Odmłodzenie skóry
Wskazania
 • Oporna tkanka tłuszczowa
 • Dysproporcje sylwetki
 • Wiotka skóra
 • Zmarszczki
 • Cellulit
Przeciwwskazania
 • Ciąża
 • Karmienie piersią
 • Infekcje skóry
 • Aktywna opryszczka
 • Zaburzenia krzepliwości
 • Nowotwory
Obszary zastosowań
1
2
3
4
5
6
7
1

Okolice oczu

2

Pośladki i uda

3

Twarz

4

Szyja i dekolt

5

Brzuch i biodra

6

Ramiona

7

Dłonie