Korekta powiek

Dostępność zabiegu

Kliniki w których można wykonać zabieg

Warszawa

Instytut Kosmetyczny Norel Dr Wilsz s.c.
ul. Rydygiera 15A, 01-793 Warszawa
(okolice C.H. ARKADIA, osiedle ROBYG)

tel. 22 115 50 50

Świdnica

EZ – medica
ul. Sikorskiego 31, 58-100 Świdnica

tel: 74 857 57 93

Berlin

Medbeauty
Aesthetik Institut Berlin
Rankestrasse 34, 5. OG
10789 Berlin

(0049) 030 45087774
(0049) 0 162 103 46 70

korekta powiek swidnica

Dbasz o siebie. Stosujesz profilaktykę przeciwstarzeniową, wykonujesz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej poprawiające jakość Twojej skóry. Widzisz jednak, że opadające powieki powodują, że Twoja Twarz wygląda „smutno” a opadające kąciki oka dodają Ci lat. Te naturalne procesy starzenia powodują, że tracimy młodzieńczy wyraz twarzy. Dodatkowo wielu ludzi, którzy odczuwają dyskomfort z powodu nadmiaru skóry na powiekach unikają interwencji chirurgicznych z powodu strachu przed operacją lub obawami przed możliwymi komplikacjami oraz procesem gojenia. Medycyna estetyczna znalazła już jednak na to rozwiązanie. Bez wypełniania, bez igieł i bez skalpela. Zabieg korekty powiek łączy skuteczność z komfortem i nie wyłącza pacjentów z codziennych aktywności.
Korekta powiek jest generatorem plazmy, który wytwarza kontrolowaną i celowaną mikro wiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta dzięki małemu łukowi elektrycznemu, który zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania co skutkuje uniesieniem powiek i efektem „otwarcia oka”. Plazma to zjonizowany gaz. Ze względu na specyficzne właściwości nazywany czwartym (obok gazu, cieczy i ciała stałego) stanem skupienia. Podczas działania mikro wiązki plazmy na skórę pacjenta następuje odparowanie zewnętrznych warstw naskórka (sublimacja). Następuje obkurczenie skóry, co  prowadzi do uniesienia powiek i redukcji zmarszczek – nawet tych utrwalonych.
Jesteś z miast Dzierżoniów, Wałbrzych albo Świebodzice? Umów się na zabieg!

Szybkie efekty

Około 70% efektu jest widoczne natychmiast po zabiegu korekty powiek. Powieki zostają wyraźnie uniesione, a zmarszczki wokół oczu spłycone i mniej widoczne. Na pełen efekt zabiegu musimy jednak poczekać około 2-3 miesięcy.

Widoczna poprawa

Pacjenci są bardzo zadowoleni z efektów zabiegu. Korekta powiek radzi sobie nawet z mocno zaawansowanymi zmarszczkami i zwiotczałą skórą górnych i dolnych powiek.

Cennik
Nazwa zabieguCena
Korekta powiek1500 zł – 2000 zł
Częste pytania

Jak wygląda proces gojenia po zabiegu korekty powiek?

Odparowanie i obkurczenie nadmiaru skóry związane jest z pojawieniem się obrzęku w miejscu zabiegu. Ustępuje on najczęściej po 3-4 dniach. Ponadto w miejscach odparowania naskórka pozostają małe brązowe punkciki, które całkowicie znikają w ciągu pierwszych 7-10 dni. Po wycofaniu się obrzęku są one możliwe do przykrycia makijażem. Nie wpływają więc na ograniczenie prawidłowego codziennego funkcjonowania pacjenta.

Czy korekta powiek to bezpieczny zabieg?

Technologia zastosowania wiązki mikro plazmy w coraz szerszym zakresie wypiera klasyczny zabieg chirurgicznej korekty powiek. Przy odpowiedniej kwalifikacji pacjenta efekty są praktycznie identyczne. Podstawową zaletą technologii jest brak siniaków, blizn, szwów i związanych z ingerencją chirurgiczną powikłań (opadająca powieka, asymetria szpar powiekowych, jednostronne uszkodzenie nerwów, porażenie gruczołów łzowych, zespół suchego oka, niedomykalność powiek).

Efekty
 • Redukcja opadających powiek
 • Wypełnienie zmarszczek
 • Lifting skóry
 • Usunięcie zmian skórnych, np. brodawek
 • Redukcja plam i przebarwień
Wskazania
 • Lifting okolicy oka
 • Lifting dolnej części twarzy
 • Głębokie zmarszczki wokół oczu i ust
 • Plamy soczewicowate i oporne przebarwienia
 • Zmiany skórne: angioma, brodawki płaskie, brodawki łojotokowe, włókniaki, rogowacenie słoneczne, kurzajki
 • Rozstępy i cellulit
 • Redukcja blizn przerostowych
Przeciwwskazania
 • Ciąża
 • Choroby nowotworowe
 • Choroby autoimmunologiczne (aktywne)
 • Stany zapalne skóry
Obszary zastosowań
1
2
3
1

Okolice oczu

2

Nogi

3

Dół twarzy