KWAS HIALURONOWY

Dostępność zabiegu

Kliniki w których można wykonać zabieg

Warszawa

Instytut Kosmetyczny Norel Dr Wilsz s.c.
ul. Rydygiera 15A, 01-793 Warszawa
(okolice C.H. ARKADIA, osiedle ROBYG)

tel. 22 115 50 50

Świdnica

EZ – medica
ul. Sikorskiego 31, 58-100 Świdnica

tel: 74 857 57 93

Berlin

Medbeauty
Aesthetik Institut Berlin
Rankestrasse 34, 5. OG
10789 Berlin

(0049) 030 45087774
(0049) 0 162 103 46 70

wypelnianie_zmarszczek

Kwas hialuronowy odpowiada za wiązanie wody w skórze. Występuje on w organizmie człowieka jako naturalny składnik macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. Z wiekiem jego ilość maleje, natomiast skóra traci zdolność wiązania wody, co stanowi bezpośrednią przyczynę powstawania zmarszczek i zmniejszania się elastyczności i jędrności skóry.
Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego mają na celu zwiększenie objętości (np. konturu ust, model owalu twarzy czy policzków), likwidację i zmniejszenie zmarszczek (najczęściej bruzd nosowo-wargowych, korektę opadających kącików ust, czy redukcję linii marionetek, uniesienie brwi, korekta nasady nosa i brody), a także typowe działanie anti-aging (poprawa nawilżenia i sprężystości skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni).
Wałbrzych, Świebodzice oraz Dzierżoniów – zapraszamy!

Najlepszy zabieg

Kwas hialuronowy uważany jest za jeden z lepszych wypełniaczy zmarszczek, ponieważ jest substancją naturalnie występującą w organizmie co przekłada się na najlepsze efekty oraz brak reakcji alergicznych. We wszystkich klinikach Medbeauty preparaty na których pracujemy, to preparaty spełniające najsurowsze normy jakości i bezpieczeństwa, potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi. Ilość dostępnych na rynku preparatów zawierających kwas hialuronowy sięga kilkudziesięciu pozycji. My ograniczamy się do tego co sprawdzone, bezpieczne i  najlepsze… Dlatego w naszej ofercie znajdziecie jedynie produkty Stylage, Restylane, Juvederm, Teosyal. Zabiegi z zastosowaniem innych produktów zawierających kwas hialuronowy, są również możliwe i dostępne na specjalne życzenie pacjenta.

Szybkie efekty

Całkowity czas zabiegu to zazwyczaj nie więcej niż 30 minut, a pierwsze efekty widoczne są natychmiast. Pełen efekt pojawia się po około 10-14 dniach i utrzymuje się średnio od 8 do 18 miesięcy.

Widoczna poprawa

Zmarszczki i bruzdy zostają zniwelowane, skóra jest widocznie bardziej napięta, elastyczna i nawilżona.

Cennik
Nazwa zabieguCena
Kwas hialuronowyCena w zależności od ilości użytego preparatu oraz rodzaju preparatu. Od 800 do 1500 PLN
Częste pytania

Czy wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym jest bezpieczne?

Dr Andrzej Kępa na przestrzeni 10 lat praktyki wykonał ponad 20 000 zabiegów podania kwasu hialuronowego. Takim doświadczeniem może poszczycić się jedynie kilku lekarzy w Polsce. W swojej pracy zawsze kierował się jakością zastosowanego produktu, co w konsekwencji zaowocowało pełną satysfakcją pacjentów, którzy od wielu lat regularnie przychodzą powtarzać zabiegi.

Czy zabieg z użyciem kwasu hialuronowego jest bolesny?

Każdorazowo przed zabiegiem z zastosowaniem kwasu hialuronowego stosowane jest znieczulenie miejscowe, w celu redukcji dyskomfortu związanego z przerwaniem ciągłości skóry. Większość stosowanych przez nas preparatów zawiera w swoim składzie lidokainę, co minimalizuje dyskomfort związany z uczuciem pieczenia lub rozpierania w trakcie podawania preparatu.

Efekty
 • Likwidacja, spłycenie zmarszczek i bruzd
 • Zwiększenie objętości policzków, ust
 • Nawilżenie, odżywienie skóry
Wskazania
 • Zmarszczki
 • Bruzdy
 • Zmniejszenie objętości policzków
 • Zbyt wąskie usta
Przeciwwskazania
 • Ciąża, karmienie piersią
 • Choroby nowotworowe i autoimmunologiczne
 • Stany zapalne skóry
 • Skłonność do powstawania blizn przerostowych
 • Nadwrażliwość na kwas hialuronowy
Obszary zastosowań
1
2
1

Zmarszczki, bruzdy

2

Usta