Radiesse

Dostępność zabiegu

Kliniki w których można wykonać zabieg

Warszawa

Instytut Kosmetyczny Norel Dr Wilsz s.c.
ul. Rydygiera 15A, 01-793 Warszawa
(okolice C.H. ARKADIA, osiedle ROBYG)

tel. 22 115 50 50

Świdnica

EZ – medica
ul. Sikorskiego 31, 58-100 Świdnica

tel: 74 857 57 93

Berlin

Medbeauty
Aesthetik Institut Berlin
Rankestrasse 34, 5. OG
10789 Berlin

(0049) 030 45087774
(0049) 0 162 103 46 70

usuwanie_zmarszczek

Radiesse jest szeroko stosowanym wypełniaczem w medycynie estetycznej. Uzyskał on aprobatę amerykańskiego stowarzyszenia FDA (Food and Drug Administration) oraz jest uważany za bezpieczny środek do niwelowania zmarszczek na twarzy. Ponadto zalicza się go do wypełniaczy dających semi – permanentne efekty, utrzymujące się od roku do pięciu lat w skórze pacjenta.
Radiesse to najnowszy wypełniacz wprowadzany metodą niechirurgiczną służący do modelowania konturu twarzy. Daje on natychmiastowe i długotrwałe efekty. Jeżeli marzysz o cofnięciu oznak starzenia się lub dążysz do przeprowadzenia zabiegu, który pociąga za sobą zastosowanie metod inwazyjnych masz teraz możliwość alternatywy. Radiesse to metoda, która sprawi, że będziesz lepiej wyglądać i lepiej się czuć. Metodę opracowano mając na uwadze bezpieczeństwo i długotrwałe efekty.

Zapraszamy na konsultacje osoby z  miast Dzierżoniów, jak też Wałbrzych i Świebodzice . Do zobaczenia!

Najlepszy zabieg

Radiesse jest idealnym wyborem dla modelowania i rzeźbienia konturu twarzy oraz innych zastosowań medycznych. Biokompatybilny, nietoksyczny, niewywołujący alergii.

Szybkie efekty

Unikalny skład Radiesse® zapewnia natychmiastową poprawę wyglądu, charakterystyczną dla innych wypełniaczy, plus niezwykle długotrwałe efekty.

Widoczna poprawa

Radiesse składa się z maleńkich, gładkich cząsteczek hydroksyloapatytu wapnia (CaHA). Cząsteczki te tworzą rodzaj rusztowania, na którym rozwijają się cząsteczki kolagenu, tworzone przez ludzki organizm, a to z kolei zapewnia pożądane długotrwałe efekty i spektakularną poprawę wyglądu.

Cennik
Nazwa zabieguCena
RadiesseCena w zależności od ilości użytego preparatu. Od 800 do 2800 PLN.
Częste pytania

Czy występują jakieś skutki uboczne po zabiegu?

Radiesse został wprowadzony w Polsce w 2008 roku i od tego czasu dr Andrzej Kępa stosuje go w swej praktyce. W latach 2009 -2011 dr Kępa był oficjalnym szkoleniowcem w zakresie zastosowania preparatu Radiesse. Przez lata stosowania preparatu Radiesse nie zaobserwowano poważnych objawów niepożądanych czy skutków ubocznych. Dlatego nadal stosujemy go z sukcesem w wielu wskazaniach u naszych pacjentów.

Jaka powinna być częstotliwość zabiegów?

Na podstawie obserwacji własnych, dr Kępa zmodyfikował nieco protokół stosowania zalecany przez producenta. Po pierwszym podaniu preparatu kolejną korektę celem uzyskania optymalnego efektu estetycznego należałoby wykonać w okresie 3-6 miesięcy. To daje gwarancję optymalnego efektu estetycznego utrzymującego się do 24 miesięcy od pierwszego podania preparatu.

Efekty
 • Wymodelowanie owalu twarzy
 • Wypełnienie zmarszczek i bruzd
 • Powiększenie kości policzkowych, podbródka
 • Złoty standard w zabiegach wypełnienia dłoni
Wskazania
 • Zmarszczki marionetkowe
 • Opadający owal twarzy
 • Bruzdy nosowo - wargowe
Przeciwwskazania
 • Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu
 • Ostre lub przewlekłe stany zapalne skóry
 • Skłonność do reakcji zapalnych i blizn przerostowych
 • Choroby nowotworowe i cukrzyca
 • Ciąża
Obszary zastosowań
1
2
3
4
1

Fałdy nosowo-wargowe

2

Zmarszczki

3

Korekta i kształtowanie brody

4

Wypełnianie dłoni