METAMORFOZA PANI MAGDY

zabieg odmladzajacy na twarz - efekty przed i poKolejna Pacjentka miała okazję przeżyć zjawiskową metamorfozę w Medbeauty – Aesthetic Clinic Kepa. Efekty pracy lekarzy to dowód najwyższej jakości zabiegów, które znajdują się w ofercie dr Andrzeja Kępy.

Pani Magda przeszła swoją metamorfozę w klinice dr Kępy w Świdnicy. Było to możliwe dzięki zwycięstwu w konkursie organizowanym przez forum Kobiece Twarze. Zadaniem konkursowym była odpowiedź na pytanie: Jakiego Dnia Kobiet pragną współczesne kobiety? Jako laureatka, Pani Magda mogła przeżyć niezwykłą przygodę i zmienić swój wizerunek w jednej z najlepszych klinik medycyny estetycznej w Polsce. Zadaniem lekarzy polegało przede wszystkim na odmłodzeniu i przywróceniu energii twarzy, na której widać  było liczne oznaki starzenia oraz zmęczenia. Efekty metamorfozy są spektakularne. Pani Magda wygląda młodo, promiennie, a jednocześnie jej twarz nie zdradza żadnych śladów ingerencji chirurgicznej.

„Czuję się fantastycznie, ponieważ patrząc do lusterka widzę inną kobietę – piękniejszą i pewniejszą siebie.” – tak pani Magda komentuje swoją metamorfozę. Osiągniecie tak wyrazistych, a jednocześnie naturalnych rezultatów było możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych, nieinwazyjnych technologii zabiegowych, w których specjalizują się kliniki dr Andrzeja Kępy.

Dowiedz się więcej o przebiegu metamorfozy: Metamorfoza pani Magdy.

Metamorfoza – Galeria