Metoda na niesławne “pajączki”. Alma Harmony w służbie piękna

Stoisz przed lustrem i spoglądasz na swoje odbicie. Myślisz, że wszystko byłoby w porządku, gdyby nie te rumieńce pojawiające się pod wpływem stresu, emocji. Albo te “pajączki”, które upodobały sobie Twoje ciało i niestety pojawiają się coraz liczniej. Twoje problemy można określić mianem “zmian naczyniowych”. Rzeczywiście uroku one nie dodają, ale nie są Ci dane raz na zawsze. Możesz w prosty sposób pozbyć się pajączków i rumienia. Bez skomplikowanych, ryzykownych zabiegów, długiego okresu rekonwalescencji i bólu. To właśnie dla Ciebie jest zabieg laseroterapii Alma Harmony Baby Rejuve.

Jak działa Alma Harmony?

Alma Harmony wykorzystuje technologię laserową i światła pulsacyjnego, co pozwala na niezwykłą skuteczność i precyzję przeprowadzanych zabiegów. Kuracje przy pomocy Alma Harmony stosuje się na całym ciele, łącznie z twarzą, dekoltem i szyją. Pozwalają one uporać się z takimi problemami jak:

 • popękane naczynka
 • rumień
 • trądzik różowaty
 • naczyniaki
 • przebarwienia
 • skóra pozbawiona jędrności, poszarzała

Dodatkowo terapia ta służy regeneracji skóry, odmładzaniu, ujędrnianiu, a także likwidacji bólu mięśni i stawów. Technologia zastosowana w Alma Harmony, czyli pulsacyjne źródło światła IPL wpływa na hemoglobinę i melaninę, dzięki czemu możliwe jest usunięcie wszelkich przebarwień ze skóry, popękanych naczynek, rumienia czy trądziku. Głowica NIR emituje światło bliskie podczerwieni, co umożliwia uzyskanie efektu ujędrnienia, tonizacji i napięcia skóry. Światło prowadzi do rozgrzania skóry w miejscu poddawanym zabiegowi i stymuluje produkcję nowego kolagenu, który odpowiada za napięcie i sprężystość skóry. Innowacyjność urządzenia polega na zastosowaniu zaawansowanej technologii fluorescencyjnej, precyzji niezbędnej przy usuwaniu pojedynczych, niewielkich zmian, możliwości chłodzenia obszaru poddanego zabiegowi, ciągłych ruchach aplikatora.

Zalety zabiegu Alma Harmony

Zabieg Alma Harmony służący usuwaniu zmian naczyniowych jest całkowicie bezpieczny, wyróżnia się niezwykłą precyzją i zapewnia uzyskanie efektów już po pierwszej sesji. Małe zmiany znikają natychmiast, w przypadku większego problemu zaleca się przeprowadzenie 2-3 zabiegów. Parametry kuracji dobierane są zawsze indywidualnie, dlatego przed zabiegiem, podczas wstępnej konsultacji, wykonywana jest próba w obszarze zabiegowym. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie wystąpią żadne niepożądane reakcje, a efekty będą zadowalające. Do zabiegu używamy specjalnego żelu, który zwiększa przenikalność promieniowania, a jednocześnie pełni funkcję ochronną. Jedyne co poczujesz w trakcie leczenia to ciepło docierające w konkretne miejsce, po zabiegu zaś na krótki czas może pojawić się zaczerwienienie skóry i obrzęk.

Jak przygotować się do zabiegu?

Już miesiąc przed planowanym zabiegiem należy zrezygnować z opalania się oraz złuszczania skóry peelingami. Niestety istnieje również pewna grupa przeciwwskazań, które uniemożliwiają przeprowadzenie zabiegu Alma Harmony:

 • choroby nowotworowe
 • cukrzyca i epilepsja
 • choroby skóry: wirusowe, grzybicze, bakteryjne
 • epilepsja
 • bielactwo
 • rozległe tatuaże, bliznowce
 • rozrusznik serca
 • zaburzenia hormonalne
 • stosowanie leków fotouczulających i przeciwzakrzepowych

Przed podjęciem decyzji, co do zastosowania kuracji Alma Harmony, konieczne jest przeprowadzenie konsultacji lekarskiej, podczas której poznasz szczegóły i plan leczenia, a także dowiesz się, jak traktować skórę po zabiegu.

Zalecenia pozabiegowe

Bezpośrednio  po zabiegu dobrze jest stosować preparaty łagodzące i nawilżające. Nie można wystawiać skóry na bezpośrednie działanie promieniowania słonecznego, korzystać z sauny i solarium. Przez pewien czas nie wolno stosować również peelingów i złuszczających zabiegów. Warto też zadbać o odpowiednią fotoprotekcję.

Pozbądź się przebarwień i zmian naczyniowych szybko i skutecznie! Zapytaj naszych specjalistów o zabieg Alma Harmony.