Mezoterapia – lekarstwo na wszystko

Od lat kobiety szukają jak najlepszych sposobów na to, aby nie tylko dobrze wyglądać, ale również zachować swoją młodość. Wiele z nas próbuje różnych sztuczek na zachowanie nie tylko młodego wyglądu, ale także szczupłej sylwetki. Niestety – mimo diet, ćwiczeń i odpowiednich masażów – często nie uzyskujemy oczekiwanych rezultatów. Jednak zamiast się załamywać – poszukaj innego rozwiązania. To właśnie my, wychodzimy naprzeciw Twoim problemom i staramy się niwelować je najlepiej jak potrafimy. Dbamy nie tylko o Twoje piękno, ale także bezpieczeństwo podczas naszych profesjonalnych zabiegów. Jedną z metod na utrzymanie pięknego, młodego wyglądu jest mezoterapia. Ta metoda leczenia znana jest od lat, a mimo to nadal cieszy się swoją popularnością wśród pacjentów z Medbeauty. Mezoterapia leczy przede wszystkim schorzenia pojawiające się na skórze. Zabieg polega przede wszystkim na wstrzykiwaniu w miejsca zmienione chorobowo odpowiednich substancji leczniczych. Warto przy tym wiedzieć, że mezoterapia jest niechirurgiczną metodą, stosowaną przede wszystkim do poprawy wyglądu skóry pacjenta. Skutecznie sprawdza się w jej odmłodzeniu, pozbyciu się cellulitu, a także niechcianych rozstępów.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Wiele naszych pacjentów pyta o bezpieczność mezoterapii. Za każdym razem tłumaczymy więc, że zabieg jest w pełni bezpieczny, dzięki naszym wykwalifikowanym ekspertem, którzy dokładają wszelakich starań nie tylko do precyzyjnego wykonania zabiegu, ale także przeprowadzenia go bezpiecznie. Nasza klinika Medbeauty stara się nie tylko sprostać wszelkim oczekiwaniom pacjentów, ale także podchodzić w pełni profesjonalnie do ich indywidualnych potrzeb. Wybierając zabiegi z Medbeauty możesz więc mieć pewność, że leczenie nie tylko będzie dla Ciebie bezpieczne, ale także wykonane w pełni profesjonalnie.

Czy Mezoterapia jest bolesna?

Wiele osób obawia się igieł i samego terminu słowa zabieg. Być może wynika to z powszechnego skojarzenia, że zabieg równa się znieczuleniu i korzystania ze skalpela. Nic bardziej mylnego! Obecna technologia pozwala coraz częściej cieszyć się nie tylko wykonaniem zabiegu bez cięcia, lecz także skrócenia czasu rekonwalescencji pacjenta. Mezoterapia jest więc metodą leczenia, która jest bezbolesna dzięki zastosowaniu specjalnego kremu znieczulającego. Wpływa to pozytywnie na jakość przeprowadzenia zabiegu. Każdy pacjent może poczuć się komfortowo. Warto przy tym pamiętać, że dodatkowo istnieje możliwość zastosowania przyjemnego chłodzenia CryoCoolerem.

Przygotowanie do zabiegu

Przed każdym zabiegiem konieczna jest konsultacja wstępna, podczas której specjalista zapozna się nie tylko z problemem, ale także ze stanem zdrowia pacjenta. Warto przy tym pamiętać, że zabieg mezoterapii nie wymaga szczególnych przygotowań, niemniej jednak warto stosować mikrodermabrazję lub oczyszczanie skóry. Dzięki takiemu działaniu zapewnisz lepszą penetrację preparatu.

Wskazania

Najczęstszymi wskazaniami do przeprowadzenia zabiegu mezoterapii są:

 • Zmarszczki;
 • Rozstępy;
 • Zasinienia i obrzęki wokół oczu;
 • Wiotka skóra, pozbawiona blasku;
 • Wypadanie włosów;

Przeciwwskazania

Przed wykonaniem każdego zabiegu, należy zapoznać się z ewentualnymi przeciwwskazaniami. Odpowiedzialne podejście do tej kwestii pozwoli uchronić każdego przed efektami ubocznymi. Przy wyborze zabiegu kieruj się więc nie tylko swoimi oczekiwaniami, ale także przeciwwskazaniami. Przestrzeganie tej reguły pozwoli Ci zadbać o własne bezpieczeństwo. Najczęstszymi przeciwwskazaniami do wykonania mezoterapii są:

 • Ciąża;
 • Karmienie piersią;
 • Opryszczka;
 • Cukrzyca;
 • Stany zapalne skóry;
 • Alergia na składniki preparatu;

Odwiedź stronę internetową naszej kliniki Medbeauty i znajdź najodpowiedniejszy zabieg dla siebie!