Miss Szwecji poleca kliniki dr Kępy!

Znana szwedzka modelka i fotomodelka Michaela Savic to oddana klientka dr Kępy! Miss Szwecji nie ma wątpliwości, że kliniki dr Andrzeja Kępy to sama czołówka wśród gabinetów medycyny estetycznej.

Michaela Savic pracuje jako modelka od 14 roku życia.  W 2010 roku wzięła udział w konkursie Miss Universe Sweden i zajęła pierwsze miejsce!  W tym samym roku pojechała na wybory Miss Universe do Stanów Zjednoczonych, gdzie znacznie wyróżniała się na tle innych kandydatek. Klasyczna uroda Micheali wymagała subtelnego podkreślenia i lekkiego zatuszowania niedoskonałości. Modelka zdecydowała się na skorzystanie z usług szwedzkiej kliniki dr Kępy i z pewnością nie żałuje tej decyzji! Specjalistom dr Kępy udało się wydobyć z jej urody wszytko, co najlepsze i dopełnić wizerunek posągowej piękności.

Michaela Savic jest obecnie jedną z najbardziej topowych szwedzkich modelek i próbuje swoich sił jako aktorka. Michaela nie raz wyrażała swoją wdzięczność za pracę dr Andrzeja Kępy i z chęcią rekomenduje usługi jego gabinetów. To wyraźny dowód na to, że oferowany przez nas pakiet usług jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.