Modelowanie sylwetki – Med Contour

zabiegi labioplastyki

Ciągłe katowanie się ciężkimi ćwiczeniami, diety, które Ciebie głodzą… Na pewno znasz to uczucie, szczególnie wtedy, gdy po tylu wyrzeczeniach nie widzisz żadnych efektów. Czy jednak oznacza to, że już nigdy nie uda Ci się zrzucić zbędnych kilogramów i tym samym pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i zbędnego cellulitu? Otóż nie! Możesz w skuteczny i szybki sposób wymodelować swoją sylwetkę i cieszyć się w pełni pięknym ciałem. Wszystko to osiągniesz dzięki niezwykłej mocy Med Contour! Nasza multifunkcyjna platforma zabiegowa Medbeauty Contour Soo8, to pierwszy dostępny na rynku aparat, który może zdziałać prawdziwe cuda, jeśli chodzi o modelowanie sylwetki. Wszystko to dzięki połączeniu czterech unikalnych technologii, które możliwie szybko dają efekty chudnięcia naszych pacjentów, a przy tym rozwiązuje problem nadmiernej tkanki tłuszczowej, a także niechcianego cellulitu. To bezpieczne urządzenie posiada niezwykłą moc zimnego lasera, kawitacji ultradźwiękowej, próżniowego endomasażu, a także radiofrekwencji heksapolarnej w połączeniu z biostymulacyjnym. Brzmi dziwnie? Zaraz wszystkiego się dowiesz!

Efekty działania zabiegu

Połączona technologia w naszym Medbeauty Contour Soo8, daje jako jedna z niewielu zdumiewające efekty, które zadowolą każdego, kto chce ładnie wymodelować swoją sylwetkę. Stosowany tu zimny laser jest technologią, która polega na zastosowaniu niskoenergetycznego lasera, który działa wyłącznie na tkankę tłuszczową. Z kolei kawitacja ultradźwiękowa to użycie zewnętrznego źródła ultradźwięków, które wywołują zjawisko kawitacji (gwałtownej przemianie z fazy ciekłej w fazę gazową). Endomasaż próżniowy jest aparatem, który dysponuje aż sześcioma programami zabiegowymi. Taki masaż umożliwia sprawniejsze odprowadzenie uwolnionych trójglicerydów, z miejsca wykonywania zabiegu, a przy tym przyśpiesza proces odchudzania. Ostatnim etapem jest zastosowanie radiofrekwencji heksapolarnej w połączeniu z laserem biostymulacyjnym. Takie radiowe fale powodują podgrzewanie tkanek, zaś radiofrekwencja heksapolarna podgrzewa skórę właściwą pacjenta od 45 do nawet 60 stopni Celsjusza. Dzięki temu następuje proces odnowy skóry.

Jakie są działania Med Contour?

Nasi pacjenci chwalą działanie Med Contour w Medbeauty. Wszystko to dzięki skutecznemu działaniu naszego aparatu do modelowania sylwetki. Możesz liczyć na obkurczenie tkanki tłuszczowej, dzięki zastosowaniu lasera. Ponadto niezwykle korzystne okazuje się połączenie ze sobą kawitacji ultradźwiękowej, masażu próżniowego, a także kombinacji radiofrekwencji z laserem biostymulującym. Urządzenie Med Contour działa na takich obszarach jak: brzuch, pośladki i uda. Dzięki jego niezwykłemu i dokładnemu działaniu możesz cieszyć się pięknie wymodelowaną sylwetką!

Wskazania

Nasi specjaliści z Medbeauty Aesthetic Clinic Kepa rekomendują działanie aparatury Med Contour w skutecznym zwalczaniu:

  • Cellulitu na udach;
  • Cellulitu na pośladkach;
  • Tłuszczu na brzuchu;

Przeciwwskazania:

Nie każdy zabieg modelowania sylwetki jest odpowiedni dla każdego pacjenta. To właśnie dlatego niezbędna jest ocena naszego specjalisty przed wykonaniem każdego zabiegu w Medbeauty. Dokładamy wszelkich starań, aby cały zabieg był nie tylko profesjonalnym spełnieniem marzeń każdego pacjenta, ale także odbywał się w pełni bezpiecznie. To właśnie dlatego uczulamy naszych klientów na to, aby przed zabiegiem umawiali się na konsultacje wstępne. Warto pamiętać o najczęstszych przeciwwskazaniach do przeprowadzenia zabiegu z zastosowaniem Med Contour, są nimi:

  • Ciąża;
  • Cukrzyca;
  • Niewydolność nerek;
  • Choroby wątroby;
  • Nowotwory;
  • Protezy;
  • Padaczka;

Koniecznie odwiedź naszą klinikę Medbeauty i już dziś wybierz najlepszy zabieg upiększający dla siebie!