Skóra gładka, jędrna i świetlista. Sono Queen dla Twojego ciała.

Zastanawiasz się, w jaki sposób przywrócić piękny wygląd swojej skórze? Jak pozbyć się zmarszczek, drugiego podbródka, poprawić jej koloryt? A może martwią Cię opadające powieki albo wiotka skóra pośladków czy ud? Wszystko to w większości wynika z naturalnych procesów starzenia się skóry. Tempo, w jakim nasza skóra zmienia się i traci jędrność oraz blask uzależnione jest nie tylko od czynników genetycznych, ale również trybu życia, jaki prowadzimy, naszej diety i pielęgnacji. Jedni z nas cieszą się piękną skórą dłużej, inni krócej, jedni godzą się bezkrytycznie z upływem czasu, inni zaś pragną zachować młodość jak najdłużej. Z myślą o nich powstał innowacyjny zabieg Sono Queen.

Ujędrnianie ciała, wygładzanie zmarszczek

Ultradźwiękowa technologia Sono Queen daje niesamowite rezultaty w kuracji przeciwzmarszczkowej i ujędrniającej. Lifting przeprowadzany nowoczesną metodą ultradźwięków sprawia, że pobudzona zostaje produkcja kolagenu i elastyny, które odpowiedzialne są za jędrność, sprężystość i prawidłowe napięcie skóry. W ten sposób zmarszczki zostają wygładzone, twarz odzyskuje wyraźny kontur i młodzieńczy wygląd. Dzięki bezpieczeństwu zabiegu może być on stosowany w niemal wszystkich obszarach ciała.

Czemu ultradźwięki?

Kuracja odmładzająca Sono Queen oparta jest na technologii ultradźwięków, które docierając w głąb tkanek, podnoszą ich temperaturę i powodują kontrolowane mikrouszkodzenia, bez pozostawiania śladów na powierzchni skóry. Emitowana energia pobudza tkanki do przebudowy i regeneracji, dzięki czemu uzyskujemy efekt napięcia skóry, jej wygładzenia i uniesienia. Zabieg zapewnia spektakularny i trwały efekt liftingu. Warto sięgać po terapię Sono Queen, gdy zmagamy się z problemami:

  • zmarszczek i złej kondycji skóry wokół oczu
  • wiotkiej, opadającej skóry na pośladkach, brzuchu, udach czy ramionach
  • podwójnego podbródka
  • utraty wyraźnego konturu, owalu twarzy
  • skóry poszarzałej, która utraciła koloryt i blask
  • opadających powiek

Sono Queen zwany “królową liftingu”

Zabieg odmładzający, ujędrniający ciało Sono Queen nie bez kozery nazwany został “królową liftingu”. Jest zupełnie bezbolesny, bezpieczny i co niezmiernie istotne dla pacjentów, skuteczny. Jedynym odczuciem podczas zabiegu może być miejscowe uczucie ciepła, dlatego nie ma konieczności podawania znieczulenia. Procedura trwa około 30 minut, a zaraz po zakończonym liftingu można wrócić do codziennych czynności. Zabieg nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji, ponieważ wszystkie naprawcze procesy zachodzą w głębi skóry, zaś jej zewnętrzna warstwa nie zostaje uszkodzona i nie pozostają na na niej żadne ślady działania ultradźwięków, oczywiście poza widoczną poprawą kondycji skóry. Efekty pojawiają się bowiem zaraz po zabiegu. Pełny efekt odmłodzenia widoczny będzie po około 4 tygodniach, ponieważ mniej więcej tyle czasu potrzebuje skóra na przebudowę i regenerację. Rekomendowany pełny cykl kuracji to 4 zabiegi, jeden raz w miesiącu, nie częściej niż 3 razy w roku. Efekty po zabiegu utrzymują się kilka lat, ale z czasem zaczyna brakować kolagenu, dlatego warto co jakiś czas powtarzać terapię Sono Queen.

Przeciwwskazania do zabiegu Sono Queen

Przed przystąpieniem do zabiegu musisz umówić się na konsultację z lekarzem, aby ten mógł ocenić, czy nie istnieją przeciwwskazania do jego wykonania. Zabieg nie zostanie wykonany w przypadku:

  • ciąży i laktacji
  • przerwanego naskórka w obszarze zabiegowym
  • stanów zapalnych i wirusowych w obszarze zabiegowym
  • nowotworów

Jeśli chcesz znowu zachwycać młodym wyglądem skóry, przyjdź do nas i wypróbuj królewski zabieg Sono Queen.