Zabieg SonoQueen – lifting twarzy bez skalpela

Dostępność zabiegu

Kliniki w których można wykonać zabieg

Warszawa

Instytut Kosmetyczny Norel Dr Wilsz s.c.
ul. Rydygiera 15A, 01-793 Warszawa
(okolice C.H. ARKADIA, osiedle ROBYG)

tel. 22 115 50 50

Świdnica

EZ – medica
ul. Sikorskiego 31, 58-100 Świdnica

tel: 74 857 57 93

Berlin

Medbeauty
Aesthetik Institut Berlin
Rankestrasse 34, 5. OG
10789 Berlin

(0049) 030 45087774
(0049) 0 162 103 46 70

Sono Queen to rewolucyjny lifting twarzy i i ciała, który nie wymaga użycia skalpela, a daje efekty nieporównywalne z żadnym innym zabiegiem odmładzającym! Lifting twarzy przeprowadza się za pomocą technologii ultradźwięków, które docierają do głębokich warstw skóry. Fale ultradźwiękowe HIFU to prawdziwa innowacja w medycynie estetycznej.  Zabieg nie tylko redukuje oznaki starzenia, ale także ujędrnia i wygładza skórę oraz poprawia jej teksturę oraz koloryt. Aby osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty, wystarczy pojedynczy zabieg z urządzeniem Sono Queen.
Z czego wynika skuteczność zabiegu Sono Queen? Przede wszystkim, metoda ta wykorzystuje skoncentrowaną energię ultradźwiękową o wysokiej intensywności. Ultradźwięki podnoszą temperaturę tkanek, co daje efekt liftingu i pozwala rozwiązać liczne problemy starzejącej się skóry, takie jak kurze łapki czy opadające powieki. Parametry liftingu twarzy i ciała dostosowuje się indywidualnych potrzeb Pacjenta, dlatego zabieg jest w pełni bezpieczny, i co ważne – bezbolesny. Sono Queen jest obecnie jednym z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych zabiegów liftingu skóry, które oferuje nam medycyna estetyczna. 

Dzierżoniów, Świebodzice, Wałbrzych i okolice – zapraszamy na zabiegi!

Najlepszy zabieg

Sono Queen to zabieg, który daje niesamowite rezultaty – bez inwazyjnych operacji, efektów ubocznych i żmudnej rekonwalescencji.  Technologia ultradźwiękowa jest bezpieczna, nieinwazyjna i może być stosowana wobec niemal wszystkich obszarów twarzy i ciała.

Szybkie efekty

Już jeden lifting Sono Queen daje bardzo satysfakcjonujące rezultaty. Pełny efekt odmłodzenia skóry można zaobserwować po upływie ok. 4 tygodni po zabiegu. Dla najlepszych efektów, zaleca się przeprowadzenie pełnego cyklu (jeden zabieg na cztery miesiące, maksymalnie 3 razy w roku).

Widoczna poprawa

Ważną funkcją liftingu Sono Queen jest pobudzanie produkcji kolagenu i elastyny, które są odpowiedzialne za sprężystość, jędrność i prawidłowy poziom nawilżenia skóry. Ich odbudowa sprawia, że zmarszczki zostają wygładzone, skóra ujędrniona, a twarz odzyskuje prawidłowy kontur.

Cennik
Nazwa zabieguCena
Sono QueenCena w zależności od powierzchni zabiegowej. Prosimy o kontakt z recepcją.
Częste pytania

Na czym polega lifting Sono Queen?

Urządzenie Sono Queen wykorzystuje wysokoenergetyczne fale ultradźwiękowe  HIFU, które szybko i bezbłędnie docierają  do 3 kluczowych warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS).  Temperatura tkanek wzrasta i rozpoczyna się proces kolagenogenezy (biosyntezy kolagenu). Dochodzi do obkurczenia tkanek, co sprawia że skóra odzyskuje prawidłową elastyczność i napięcie. Zmarszczki – zarówno płytkie, jak i głębokie zostają zredukowane, wiotka skóra wraca do równowagi i zostaje ujędrniona i rozświetlona.

Czy zabieg jest bolesny?

Nie. Technologia ultradźwięków minimalizuje wszelki dyskomfort podczas zabiegu. Sama procedura zabiegowa trwa zaledwie ok. 30 minut i nie wymaga podania znieczulenia. Pacjenci wracają do codziennych aktywności bezpośrednio po zakończonym liftingu.

Efekty
 • Lifting skóry
 • Ujędrnienie skóry
 • Wygładzenie zmarszczek
 • Redukcja podwójnego podbródka
 • Rozświetlenie skóry
 • Poprawa ogólnej kondycji skóry
Wskazania
 • Zmarszczki na twarzy, szyi, dekolcie, wokół oczu i ust
 • Utrata owalu twarzy
 • Wiotka skóra ramion, ud, pośladków, brzucha
 • Podwójny podbródek
 • Szara, pozbawiona blasku skóra
 • Opadające powieki
Przeciwwskazania
 • ciąża i laktacja
 • nowotwory
 • stany zapalne i wirusowe w obszarze zabiegowym
 • przerwany naskórek w obszarze zabiegowym
Obszary zastosowań
1
2
3
4
1

Okolice twarzy

2

Brzuch i boczki

3

Uda i pośladki

4

Ramiona