Trzy razy “nie” dla zmarszczek! Botoks, kwas hialuronowy, Radiesse.

zabiegi liftingujące

Nikt z nas nie chce się starzeć i niestety nikt z nas tego nie uniknie. Pierwsze zmarszczki i bruzdy najczęściej pojawiają się w delikatnych okolicach oczu, wokół ust, na czole. To nasza twarz odczuje najbardziej upływ czasu, a my z łatwością zaobserwujemy to, spoglądając w lustro. Nie musimy się jednak godzić z takim stanem rzeczy, ponieważ medycyna estetyczna znalazła doskonałe rozwiązanie naszych kłopotów. Trzy doskonałe sposoby na redukcję zmarszczek, odmłodzenie twarzy i odzyskanie dobrego samopoczucia.

Botox najpopularniejszą metodą usuwania zmarszczek mimicznych

Skuteczna redukcja zmarszczek to botox, znany i wykorzystywany od lat. Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu (toksyny botulinowej) w wybrane miejsca. Procedura trwa kilka, kilkanaście minut, a w połączeniu z wcześniejszą konsultacją około pół godziny. Wypełnianie bruzd i zmarszczek botoxem jest bezbolesne, a technika opracowana przez dr Kępę pozwala także do minimum ograniczyć uczucie dyskomfortu. Preparat wstrzyknięty pod odpowiednim kątem i podany na odpowiednią głębokość niweluje zmarszczki mimiczne, wygładza i napina skórę. Prawidłowo wykonany zabieg nie powoduje paraliżu mięśni, a jedynie łagodzi ich skurcz. Twarz po botoksie, wykonanym w naszej klinice, wygląda naturalnie, jest odmłodzona, odświeżona i wypoczęta. Stosowana przez naszych specjalistów metoda wygładzania zmarszczek jest sposobem innowacyjnym, ponieważ łączy w sobie działanie toksyny botulinowej, preparatu  bogatego w kwas hialuronowy i kompleksu odżywczego. Pierwsze efekty zabiegu zauważalne są w przeciągu 2-7 dni, a utrzymują się około 6 miesięcy. Zabieg może być powtarzany regularnie i stosowany jako profilaktyka przeciwstarzeniowa.

Kwas hialuronowy kontra zmarszczki

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego to nie tylko wypełnienie zmarszczek, ale poprawa owalu twarzy, korekta opadających kącików ust, uniesienie brwi, poprawa nawilżenia i sprężystości skóry. Redukcja zmarszczek kwasem hialuronowym to zabieg szybki i bezpieczny, a przy tym mało inwazyjny, dlatego z chęcią wybierany jest przez pacjentki. Przed podaniem kwasu, znieczulamy miejscowo skórę, w celu zminimalizowania nieprzyjemnych odczuć czy bólu. Kwas hialuronowy uznany został za jeden z najlepszych wypełniaczy. Jako naturalny składnik ludzkiego organizmu nie powoduje reakcji alergicznej, dlatego jego zastosowanie jest nie tylko efektywne, ale bezpieczne. Pierwsze efekty można zauważyć natychmiast, pełną satysfakcję uzyskujemy po 10-14 dniach. Rezultaty utrzymują się nawet do 18 miesięcy.

Jak zlikwidować zmarszczki? Zabieg Radiesse

Doskonałe i długotrwałe efekty wygładzenia zmarszczek i bruzd uzyskujemy podczas zabiegu Radiesse. To wypełniacz, który stosujemy do modelowania konturu twarzy, likwidowania zmarszczek na dłoniach, wypełniania bruzd. Twoja skóra poczuje się lepiej i będzie wyglądać młodziej. Jeśli boisz się interwencji chirurgicznej i zabiegów inwazyjnych, skorzystaj z zabiegów z wypełniaczami. Radiesse to preparat bezpieczny, biokompatybilny, nietoksyczny i nie wywołujący alergii. Składa się z maleńkich, gładkich cząsteczek hydroksyapatytu wapnia, tworzących rodzaj rusztowania, na którym rozwijają się cząsteczki kolagenu, co przekłada się na poprawę struktury, a przez to kondycji i wyglądu skóry. Przed podjęciem decyzji o zabiegu redukcji zmarszczek, umów się na konsultację z naszym specjalistą. Istnieje niewielka liczba przeciwwskazań do wykonywania zabiegów tego typu. Najczęściej jest to okres ciąży, karmienia piersią, choroby autoimmunologiczne, przyjmowanie pewnych leków, nowotwory, stany zapalne skóry czy nadwrażliwość na składniki preparatów.

Jeśli martwią Cię zmarszczki i pragniesz odmłodzić swoją skórę, skontaktuj się z nami i umów na konsultację. Powiemy Ci, jak zredukować zmarszczki! www.drkepa.com