Trzy zabiegi, jeden problem. Jak wybrać odpowiedni sposób likwidacji worków pod oczami?

Okolica oczu to punkt newralgiczny. To tu najczęściej zauważasz pierwsze oznaki starzenia się skóry. Kurze łapki w kącikach, stopniowo opadające powieki i te “worki” pod oczami! Zdarza się, że nawet dobry makijaż nie jest w stanie ich ukryć. Wyglądasz, jakbyś była strasznie zmęczona, niewyspana, a może nawet chora. Zastanawiasz się, czy istnieją metody na ich trwałe wyeliminowanie? Tak, żebyś nie musiała każdego dnia wzdychać smutno przed lustrem. Tak, aby Twoja twarz mogła odzyskać świeży i wypoczęty wyraz. Sprawdź zatem, co ma do zaoferowania medycyna estetyczna i w czym możesz wybierać!

Nieestetyczny problem

Problem powstawania “worków” pod oczami często utożsamiany jest również z cieniami i zasinieniem. To błędne myślenie, ponieważ przyczyny powstawania tych zmian mają odmienne podłoże. Warto uświadomić sobie, że tworzące się “worki” to często efekt zatrzymania wody w organizmie, który może świadczyć o jakimś schorzeniu. Dlatego zanim sięgniemy po sposoby likwidacji problemu, warto sprawdzić, czy z nami wszystko w porządku. Należy bliżej przyjrzeć się nerkom, a także swemu układowi krążenia. Być może rozpoczęta kuracja schorzenia głównego, w krótkim czasie przyniesie efekty w postaci poprawy kondycji okolic oczu. Można także wypróbować domowe sposoby na zminimalizowanie problemu- zimne okłady, masaże kostką lodu, okłady z herbaty. Są to jednak metody, które mogą pomóc doraźnie, w przypadku niewyspania, zmęczenia czy skutków alergii. Jeśli jednak oczekujesz trwałych i spektakularnych efektów, wybierz profesjonalny zabieg.

Laser pod oczy

Doskonałym sposobem na poprawę wyglądu okolic oczu jest zabieg z użyciem lasera frakcyjnego CO2. To nowoczesna technologia oparta na połączeniu światła lasera z falami radiowymi. To zestawienie umożliwia dwutorowe działanie, następuje bowiem nie tylko stymulacja powstawania nowego kolagenu, ale także poprawa napięcia włókien już istniejących. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a proces regeneracji jest wyjątkowo krótki. Po kilku dnia zauważysz niesamowity efekt, po 2-4 tygodniach nastąpi jego utrwalenie. Wspólnie z lekarzem prowadzącym ustalisz, jaka liczba zabiegów będzie dla Ciebie najlepsza. Pamiętaj, że proces odbudowy kolagenu trwa jeszcze długo po zabiegu, dlatego przez kolejne 6-12 miesięcy będziesz obserwować zachodzące na skórze zmiany i utrzymujące się efekty. Zabieg laserem frakcyjnym CO2 pod oczy pozwoli na ujędrnienie skóry, wygładzenie zmarszczek, redukcję przebarwień. Twoje oczy zyskają doskonałą oprawę.

Uszyj sobie głębokie spojrzenie, czyli nici w medycynie estetycznej

Nici liftingujące to zabieg coraz bardziej popularny i chętnie wybierany. Procedura polega na wszczepieniu pod skórę rozpuszczalnych nici, które stymulują produkcję kolagenu i fibroblastów, dzięki czemu skóra staje się gładsza, a obwisłe tkanki ulegają podniesieniu. Całkowity czas rozpuszczenia nici to około 180-210 dni, zabieg ich implementacji jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Możesz poczuć jedynie delikatne ukłucia. Efekt jest długotrwały i widoczny już po 2-3 tygodniach. Nowy kolagen zaczyna tworzyć się po około 2-3 tygodniach, dlatego w tym też czasie zauważysz spektakularne rezultaty. Zabieg wszczepienia nici liftingujących pod oczy nie wymaga od Ciebie żadnych specjalnych przygotowań ani okresu rekonwalescencji. Natychmiast możesz wrócić do swych codziennych spraw, bez obaw o komplikacje czy skutki uboczne. Nie musisz też stronić od światła słonecznego.

Mezoterapia pod oczy

W usuwaniu worków pod oczami skuteczna jest także mezoterapia igłowa. Wstrzyknięcie czynnych substancji pod skórę powoduje znaczną poprawę jej kondycji. Poprawia się nawilżenie skóry, uzupełniony zostaje poziom witamin i minerałów, poprawia się także krążenie. Skóra zwiększa swe napięcie i elastyczność, co sprawia, że wygląda zdrowiej i młodziej. Jeśli decydujesz się na mezoterapię igłową, wiedz, że najlepsze efekty daje cała seria zabiegów, dlatego podczas konsultacji lekarskiej dobrze jest omówić szczegóły i ustalić ilość sesji odpowiednią dla Twojego problemu. Przed zabiegiem skóra zostaje znieczulona, dlatego nie musisz obawiać się bólu. Obrzęk i zasinienie pod oczami znikają, a Ty możesz się cieszyć efektami.

Przyjdź do nas i wybierz zabieg pod oczy! Czekamy na Ciebie!