LASEROWE USUWANIE GRUDEK PERLISTYCH PRĄCIA

Dostępność zabiegu

Kliniki w których można wykonać zabieg

Świdnica

EZ – medica
ul. Sikorskiego 31, 58-100 Świdnica

tel: 74 857 57 93

Laserowe usuwanie grudek perlistych prącia jest skuteczną metodą umożliwiającą pozbycie się nieestetycznych zmian występujących zazwyczaj w okolicach żołędzi. Grudki perliste prącia nie powodują żadnych dolegliwości zdrowotnych, ale mogą negatywnie wpływać na samoocenę i tym samym uniemożliwiać osiągnięcie satysfakcji seksualnej. Przyczyną powstawania grudek perlistych prącia są zaburzenia hormonalne, nieprawidłowe funkcjonowanie gruczołów łojowych, niewłaściwie zbilansowana dieta, a także skłonności genetyczne. Laserowe usunięcie grudek perlistych prącia w klinice Dr Kępa w Świdnicy wykonywane jest za pomocą najbardziej zaawansowanego technologicznie urządzenia przez doświadczonych specjalistów z zakresu urologii estetycznej. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, co potwierdzają pozytywne opinie pacjentów na forum. Metoda laserowej redukcji  grudek perlistych prącia zapewnia szybkie i trwałe efekty, ale w niektórych przypadkach konieczne jest ponowne przeprowadzenie procedury ze względu na możliwość nawrotu dolegliwości. Przed laserowym usuwaniem grudek perlistych prącia konieczna jest konsultacja lekarska w celu wykluczenia przeciwwskazań i zmniejszenia ryzyka powikłań. Zapraszamy do naszych klinik mieszkańców województwa dolnośląskiego, a zwłaszcza takich miast jak: Świdnica, Wałbrzych, Świebodzice i Dzierżoniów.

Najlepszy zabieg

Laserowe usuwanie grudek perlistych prącia umożliwia pozbycie się nieestetycznych zmian bez długiego okresu rekonwalescencji i przy minimalnym ryzyku działań niepożądanych.

Szybkie efekty

Efekty zabiegu widoczne są od razu, ale ostateczny efekt można ocenić po upływie około tygodnia.

Widoczna poprawa

Laserowe usuwanie grudek perlistych prącia zapewnia szybki rezultat gładkiej skóry dzięki precyzyjnej i skutecznej metodzie z użyciem nowoczesnej technologii

Cennik
Nazwa zabieguCena
Laserowe usunięcie grudek perlistych prąciaCena w zależności od wielkości obszaru zabiegowego.
Częste pytania

Czy laserowe usunięcie grudek perlistych prącia w klinice Dr Kepa w Świdnicy jest bolesne?

Zabieg należy do nieinwazyjnych i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjent nie odczuwa bólu.

Jak długo utrzymują się efekty?

Laserowe usuwanie grudek perlistych prącia zapewnia trwałe rezultaty, ale ze względu na możliwość nawrotu, może być konieczne powtórzenie zabiegu.

Efekty
  • Laserowe usuwanie grudek perlistych prącia umożliwia szybkie i skuteczne pozbycie się nieestetycznych zmian skórnych, co wpływa na wyższą samoocenę i zwiększoną satysfakcję z życia seksualnego.
Wskazania
  • grudki perliste prącia spowodowane zaburzeniami hormonalnymi, nieodpowiednią dietą lub skłonnościami dziedzicznymi
Przeciwwskazania
  • zaburzenia krzepliwości krwi
  • stan zapalny w obszarze zabiegowym
  • skłonność do powstawania bliznowców
  • nieuregulowana cukrzyca