P-SHOT – LECZENIE ZABURZEŃ EREKCJI

Dostępność zabiegu

Kliniki w których można wykonać zabieg

Świdnica

EZ – medica
ul. Sikorskiego 31, 58-100 Świdnica

tel: 74 857 57 93

P-shot leczenie zaburzeń erekcji należy do nieinwazyjnych i skutecznych metod wpływających na zwiększenie satysfakcji z życia seksualnego. Zabieg P-shot polega na podaniu osocza bogatopłytkowego pozyskanego z krwi pacjenta, co wpływa na regenerację tkanek i poprawę ukrwienia i tym samym uzyskanie pełnego wzwodu i zmniejszenie ryzyka wystąpienia przedwczesnego wytrysku. Uwolnienie się substancji czynnych trwała około dwa tygodnie co pozwala uzyskać pożądane rezultaty zabiegowe. Zabieg P-shot nie wymaga przygotowania i długiego okresu rekonwalescencji, pacjent może od razu wrócić do codziennych aktywności. P-shot leczenie zaburzeń erekcji jest bezpiecznym zabiegiem, gwarantującym efekty leczenia utrzymują się przez około 2 lat. Przed wykonaniem P-shot leczenie zaburzeń erekcji w klinice Dr Kępa w Świdnicy przeprowadzana jest konsultacja lekarska w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i zmniejszenia ryzyka działań niepożądanych. Nowoczesna metoda leczenia zaburzeń erekcji wpływa na poprawę jakości życia seksualnego, wyższą samoocenę, lepsze samopoczucie i satysfakcję partnerki, co potwierdzają pozytywne opinie pacjentów na forum. Zapraszamy do kliniki Dr Kępa mieszkańców województwa dolnośląskiego, a zwłaszcza takich miast jak: Świdnica, Świebodzice, Wałbrzych i Dzierżoniów.

Najlepszy zabieg

P-shot leczenie zaburzeń erekcji jest skuteczną metodą zapewniającą poprawę jakości wzwodu i satysfakcję seksualną, bez długiego okresu rekonwalescencji i przy niewielkim ryzyku powikłań.

Szybkie efekty

Pierwsze efekty można zauważyć po upływie około 2-3 tygodni. Najlepsze rezultaty można uzyskać po kilku seriach zabiegów, wykonanych w odstępie około miesiąca.

Widoczna poprawa

Innowacyjna metoda pozwala uzyskać poprawę ukrwienia prącia, lepszą jakość wzwodu i zwiększenie zadowolenia z życia seksualnego.

Cennik
Nazwa zabieguCena
P-shot – leczenie zaburzeń erekcjiCena w zależności od wielkości obszaru zabiegowego.
Częste pytania

Czy P-shot leczenie zaburzeń erekcji w klinice Dr Kępa w Świdnicy jest bolesne?

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjent nie odczuwa bólu.

Jakie są zalecenia po zabiegu?

Po przeprowadzeniu zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego zalecane jest unikanie nadmiernego wysiłku fizycznego, abstynencja seksualna oraz odpowiednia higiena obszaru zabiegowego.

Efekty
  • poprawa ukrwienia członka
  • poprawa jakości wzwodu
  • zmniejszone ryzyko przedwczesnego wytrysku
  • satysfakcja z życia seksualnego
Wskazania
  • zaburzenia erekcji
Przeciwwskazania
  • zaburzenia krzepliwości krwi
  • stan zapalny w obszarze zabiegowym
  • uczulenie na leki znieczulające
  • choroby nowotworowe