PLASTYKA NAPLETKA

Dostępność zabiegu

Kliniki w których można wykonać zabieg

Świdnica

EZ – medica
ul. Sikorskiego 31, 58-100 Świdnica

tel: 74 857 57 93

Plastyka napletka czyli operacja stulejki należy do często wykonywanych zabiegów chirurgicznych. Wskazaniem do plastyki napletka są wrodzone lub nabyte wady anatomiczne. Problemy ze ściągnięciem napletka poza żołądź mogą pojawić się po urodzeniu lub w okresie dojrzewania. Stulejka wymaga interwencji chirurgicznej ze względu na brak właściwej ochrony przed urazami, a także trudnościami w życiu seksualnym. Operacja stulejki polega na rozszerzeniu otworu napletka, co wpływa na poprawę wyglądu penisa, wyższą samoocenę oraz satysfakcji seksualnej. Plastyka napletka wykonywana w klinice w Świdnicy wpływa na zwiększenie komfortu życia, a dzięki doświadczeniu naszych specjalistów z zakresu urologii estetycznej i nowoczesnym metodom jest całkowicie bezpieczną procedurą. Konsultacja lekarska poprzedzająca operację stulejki i wykluczenie przeciwwskazań, zapewnia satysfakcjonujące efekty przy niewielkim ryzyku działań niepożądanych. Plastyka napletka zazwyczaj pozwala osiągnąć trwały rezultat, w rzadkich przypadkach konieczna jest ponowna interwencja chirurgiczna. Operacja napletka nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, ale warto pamiętać o abstynencji seksualnej i unikaniu nadmiernej aktywności fizycznej przez około miesiąc po przeprowadzonym zabiegu.

Do naszych gabinetów zapraszamy mieszkańców województwa dolnośląskiego zwłaszcza z takich miast jak: Świdnica, Wałbrzych, Świebodzice i Dzierżoniów.

Najlepszy zabieg

Plastyka napletka to bezpieczny i małoinwazyjny zabieg chirurgiczny o niewielkim ryzyku skutków ubocznych, trwałych rezultatach i bez konieczności długiego okresu rekonwalescencji.

Szybkie efekty

Rezultaty plastyki napletka widoczne są po około tygodniach. Zazwyczaj możliwe jest osiągnięcie trwałych efektów bez ponownej interwencji chirurgicznej.

Widoczna poprawa

Plastyka napletka umożliwia znaczną poprawę wyglądu członka, zwiększenie komfortu życia, a także na zwiększenie satysfakcji seksualnej.

Cennik
Nazwa zabieguCena
Plastyka napletkaCena w zależności od wielkości obszaru zabiegowego.
Częste pytania

Czy zabieg plastyki napletka w klinice Dr Kępa Świdnica jest bolesny?

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, zazwyczaj obszar zabiegowy pokrywa się specjalnym kremem znieczulającym, co umożliwia wykonanie bezbolesnej interwencji chirurgicznej.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Po wykonaniu plastyki napletka konieczna jest codzienna zmiana opatrunku według zaleceń lekarza, a także abstynencja seksualna i unikanie wysiłku fizycznego. Po około 4 tygodniach pacjent może wrócić do codziennych aktywności.

Efekty
  • poprawa wyglądu penisa
  • zwiększona satysfakcja seksualna
Wskazania
  • wady anatomiczne
  • samoistne zsunięcie napletka poza żołądź
  • obrzęk penisa
Przeciwwskazania
  • nieuregulowana cukrzyca
  • problemy z krzepliwością krwi
  • stan zapalny w obszarze zabiegowym