POWIĘKSZANIE PENISA

Dostępność zabiegu

Kliniki w których można wykonać zabieg

Świdnica

EZ – medica
ul. Sikorskiego 31, 58-100 Świdnica

tel: 74 857 57 93

powiększanie penisa sposobem na zbyt mały obwód prącia

Powiększanie penisa należy do zabiegów o niewielkiej inwazyjności. W przeciwieństwie do skomplikowanego zabiegu chirurgicznego pozwala osiągnąć zadowalające efekty bez długiego okresu rekonwalescencji i przy minimalnym ryzyku powikłań. Powiększanie penisa kwasem hialuronowym cieszy się sporym zainteresowaniem wśród mężczyzn, którym zależy na wydłużeniu członka, zwiększeniu jego objętości, a także na satysfakcji seksualnej partnerki. Innowacyjny zabieg powiększania penisa wykonywany jest przy użyciu najbardziej zaawansowanego technologicznie sprzętu, dzięki czemu pacjent może powrócić do codziennej aktywności w tym samym dniu.

W klinice w Świdnicy wykonujemy zabiegi powiększania penisa kwasem hialuronowym lub z użyciem autologicznej tkanki tłuszczowej.  Wybór metody ustalany jest podczas konsultacji lekarskiej poprzedzającej zabieg, która ma na celu również wykluczenie przeciwwskazań i tym samym zwiększyć bezpieczeństwo zabiegu i zminimalizować ryzyko powikłań. Zabieg powiększania penisa wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dlatego jest praktycznie bezbolesny. Powiększanie penisa pozwala zwiększyć obwód członka o 20-40% i wydłużyć o 10%, a efekty zabiegu widoczne są już po upływie 2-3 tygodni.

Zapraszamy do naszych gabinetu osoby z województwa dolnośląskiego, a zwłaszcza  takich miast jak: Świdnica, Wałbrzych, Dzierżoniów i Świebodzice. [/av_one_half] [/av_textblock]

Najlepszy zabieg

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym lub z użyciem tkanki tłuszczowej pacjenta jest bezpiecznym i małoinwazyjnym zabiegiem umożliwiającym osiągnięcie spektakularnych rezultatów bez interwencji chirurgicznej i długiego okresu rekonwalescencji.

Szybkie efekty

Powiększanie penisa zapewnia trwałe i naturalne rezultaty. Efekty zabiegu widoczne są już po upływie 2-3 tygodni.

Widoczna poprawa

Powiększanie penisa jest bezpieczną i małoinwazyjną metodą zwiększenie obwodu i wydłużenia członka. Zabieg pozwala pozbyć się kompleksów oraz zwiększyć satysfakcję seksualną partnerki.

Cennik
Nazwa zabieguCena
Powiększanie penisaCena w zależności od wielkości obszaru zabiegowego.
Częste pytania

Czy zabieg powiększania penisa w klinice Dr Kępa Świdnica jest bolesny?

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i jest praktycznie bezbolesny.

Jakie są objawy po zabiegu?

Po zabiegu powiększania penisa może wystąpić obrzęk, zasinienie lub przejściowe dolegliwości bólowe. Objawy zazwyczaj ustępują samoistnie po upływie kilku tygodni.

Efekty
  • zwiększenie obwodu członka od 20 do 40%, zwiększenie satysfakcji seksualnej partnerki
  • wydłużenie penisa o 10%, poprawa ukrwienia
Wskazania
  • kompleksy związane z długością i obwodem członka
  • brak satysfakcji seksualnej partnerki związany z wielkością penisa
Przeciwwskazania
  • choroby nowotworowe,
  • stany zapalne narządów płciowych,
  • choroby o podłożu dermatologicznym,
  • stulejka,
  • zaburzenia krzepnięcia krwi.