WAŻNY KOMUNIKAT

Będąc odpowiedzialnym lekarzem, świadomie podchodzącym do zagrożenia epidemiologicznego i kierującym się przede wszystkim dobrem i bezpieczeństwem naszych Pacjentów, zawieszam działalność gabinetu do 18 maja 2020 roku. Po tym czasie wdrożymy dodatkowe procedury przyjęć – dowiedz się więcej.

Zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego z dn. 10.03.2020 r. uprzejmie informujemy, że nie przyjmujemy Pacjentów, którzy:

  • w trakcie ostatnich 14 dni przebywali w rejonach transmisji koronawirusa,
  • w trakcie ostatnich 14 dni mieli kontakt z osobą, u której potwierdzono zarażenie koronawirusem,
  • mają takie objawy, jak: gorączka powyżej 38 st. Celsjusza, kaszel, duszności.

Jako że najważniejsze dla nas jest zdrowie oraz bezpieczeństwo zarówno Pacjentów, jak i pracowników kliniki, prosimy, aby w przypadku opisanego wyżej złego samopoczucia lub wysokiego ryzyka zarażenia się wirusem, pozostać w domu i odwołać telefonicznie wizytę. Zaproponujemy Państwu inny, dogodny termin.

Dla pozostałych Pacjentów od dnia 23 marca nasze kliniki są otwarte – będziemy realizować zaplanowane wcześniej wizyty. Oczywiście na bieżąco śledzimy sytuację i będziemy stosować się do zaleceń skierowanych do prywatnych placówek medycznych.

Informujemy że zapobiegawczo wprowadziliśmy również dodatkowe, rygorystycznie przestrzegane procedury dezynfekcji:

  • zwiększyliśmy częstotliwość dezynfekcji wszystkich stref dostępnych dla Pacjentów i personelu,
  • klamki, terminal płatniczy, blaty i podłogi są na bieżąco dezynfekowane,
  • mamy zapas dodatkowych środków czystości, środków do mycia i dezynfekcji rąk, sprzętu i narzędzi medycznych oraz pomieszczeń.

Będziemy na bieżąco informować Państwa o dalszych działaniach.

Dokładamy najwyższych starań, by zadbać o nasze wspólne bezpieczeństwo.