Z młodością w dojrzałość – o kosmetykach Dives Med

wypełniacze tkankowe

Czy można wejść z młodością w dojrzałość? Czy istnieje linia kosmetyków, która może powstrzymać postępujący nieuchronnie upływ czasu. Odpowiedź brzmi: i tak, i nie! Cudów oczywiście nie ma, ale jest marka Dives Med, oferująca linię profesjonalnych kosmetyków, które wprowadzą Cię z młodzieńczym wyglądem w wiek dojrzały. Wypełniacze, peelingi, stymulatory tkankowe, koktajle mezatreapeutyczne, nici PDO/COG oraz wysokiej klasy produkty pielęgnacyjne to rozwiązanie wyjątkowe i skuteczne, a także jedyna w swoim rodzaju alternatywa dla chirurgii plastycznej.

Pomyśl o swoim wyglądzie, zainwestuj w dobre kosmetyki i produkty profesjonalne. Możesz je znaleźć w ofercie kliniki Drkepa. Dives Med to inwestycja w zdrowie i urodę, która się zwróci.

Dives Med – wypełniacze na miarę XXI wieku

Mamy różne oczekiwania względem naszego wyglądu: pragniemy zadbać o kontur twarzy, wypełnić drobne zmarszczki, a także zlikwidować głębsze bruzdy. Jednych martwią zmiany na twarzy, innych na szyi i dekolcie. Potrzeby młodszych i dojrzalszych skór są często skrajne różne, ale pragnienie to samo – wypełnienie ubytków, uwydatnienie istotnych części twarzy, np. pięknych ust oraz zatrzymanie zmian będących następstwem procesów starzenia się skóry. W tym celu Dives Med opracowało linię różnorodnych wypełniaczy, odpowiadających na określone potrzeby odbiorców. Fine Lines to produkt przeznaczony do niwelowania płytkich zmarszczek, Universal pomoże wygładzić średnio głębokie zmarszczki oraz skorygować bruzdy nosowo-wargowe czy zlikwidować linie marionetki. Volume jest odpowiedzią na potrzeby walki z głębokimi zmarszczkami – wpływa także na objętość tkanek miękkich i uzyskanie pożądanego konturu twarzy. O naturalną korektę ust wraz z delikatnym uwydatnieniem ich objętości i podkreśleniem barwy zadba z kolei preparat Lips. Te bazujące głównie na kwasie hialuronowym produkty są polecane oraz stosowane przez prawdziwych profesjonalistów w branży kosmetologicznej. Występujące w wariantach z lidokainą, bez lidokainy wypełniacze zapewniają prawdziwie bezpieczny efekt. Certyfikowane i oznaczone patentem  EP2170961 preparaty mogą być stosowane wyłącznie przez zawodowców. Zaufaj zatem ich doświadczeniu i kompetencjom!

Dives Med – mezoterapia i redermalizacja najwyższej klasy

W universum DIVES MED można znaleźć profesjonalne koncentraty mezoterapeutyczne, będące wynikiem wieloletnich badań naukowych i innowacji w zakresie inżynierii biotechnologicznej, a także wysokiej klasy stymulatory tkankowe przeznaczone do głębokiej rekonstrukcji struktury skóry. Wśród liderów tej linii znajduje się np. Polifill – biostymulator tkankowy, stworzony na bazie polinukleotydów w celach odbudowy komórkowej skóry.

Także linia koncentratów mezoterapeutycznych posiada pełen potencjał preparatów bazujących na unikatowych formułach, wykorzystujących duże ilości peptydów oraz m.in. kwas hialuronowy. Innowacyjne komponenty oraz nowatorskie połączenia ingrediencji gwarantują niespotykaną skuteczność, wysoki poziom bezpieczeństwa oraz szerokie właściwości terapeutyczne. Mezoterapia bioreawitalizująca opiera się między innymi na takich produktach takich jak: Hydra Royal (booster hialuronowy do intensywnej rewitalizacji i hydratacji skóry) i  EyeTouch – bio rewitalizant stosowany do odmładzania okolic oczu. Odnowę biologiczną wspierają zaś nowoczesne mezokoktajle (Multi-Vitamin Complex, DMAE, Ginkgo Biloba, Hyaluronic Acid 3%, Argireline Peptide 10%,- Caffeine 1,5%, Vitamin-C 20%, Epidermal Growth Factor, Organic Silicon, Biotin), a także preparaty przeznaczone do zabiegów lipolizy:  Liposhock czy  CelluShock.

Dives Med – czas na nici!

Nici DIVES MED stanowią swoisty stymulator tkankowy, wspierający proces kolagenozy, czyli pobudzenia kolagenu i elastyny – białek odpowiedzialnych za jędrność i elastyczność skóry. Unikatowa budowa i splot nici DIVES MED zapewniają wyjątkowe efekty terapeutyczne i wysoki profil bezpieczeństwa. Rezultatem terapii z zastosowaniem nici jest poprawa objętości skóry oraz stopniowy, naturalny proces odmłodzenia. Nici rozpuszczają się samoistnie w skórze przez okres 6-8 miesięcy, ale efekty ich zastosowania mogą utrzymywać się nawet do dwóch lat. Nici stosuje się zarówno w obszarze twarzy,  jak i całego ciała (lifting ramion,  szyi i dekoltu, wewnętrznej strony ud, pośladków, dłoni, piersi). Produkty typu COG (wyposażone w system mikroskopijnych haczyków) oraz PDO (wykonane są z silnego, syntetycznego włókna polidioksanonu, bezpieczne i biodegradowalne) oferowane przez DIVES MED odpowiadają najwyższym standardom kosmetycznym – pozwolą przywrócić naturalny owal twarzy i zliftingować dotknięte zwiotczeniem obszary całego ciała.

Dives med – peelingi do zadań specjalnych

Aby skóra naszego ciała, zwłaszcza twarzy utrzymywała swoją młodzieńczość, warto sięgnąć po profesjonalne peelingi. Cechujące się nowoczesnym i bogatym składem (np. kwas glikolowy, kwas migdałowy, kwas ferulowy, mlekowy, aminokwasy) produkty peelingujące Dives med to odpowiedź na problemy każdej skóry. Mogą stanąć zarówno do zwycięskiej walki z trądzikiem, np. Acne Out Peel, jak i z objawami starzenia się i przesuszenia skóry, np. Anti-age soft peel. Wśród liderów produktów złuszczających znajduje się  zdecydowanie  Glow X9, zaawansowany preparat biostymulujący do przeprowadzania intensywnych zabiegów redermalizacji skóry. Ten peeling chemiczny na bazie stabilizowanego kwasu TCA, połączonego synergicznie z fenolem, kwasem ferulowym, salicylowym, glikolowym, migdałowym, fitowym oraz witaminą C przeznaczony jest do wielopoziomowego odmładzania skóry i likwidowania wszelkich defektów, będących wynikiem starzenia się lub działania czynników zewnętrznych. Divies Med posiada także nowoczesne produkty wspierające zabiegi złuszczania skóry, gwarantujące skuteczność i bezpieczeństwo tych procedur.

Dives Med – pielęgnuj piękno i wejdź z nim w przyszłość

Pamiętajmy, że sam zabieg specjalistyczny nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, jeśli nie będziemy podtrzymywać ich przemyślaną codzienną pielęgnacją. Nasza skóra to piękny wizerunek wymagający opieki i relaksu. Mleczka, tonery, maseczki i płyny micelarne, a także odżywcze kremy to absolutna konieczność w wyposażeniu naszej półki z kosmetykami. Co poleca Dives Med? Na pewno głęboko oczyszczające mleczko do demakijażu twarzy z ekstraktem z ryżu, balansująco-odświeżający toner do twarzy i ciała z dodatkiem łagodzącego aloesu, a także  hialuronowy płyn micelarny z kwasem mlekowym. Poza tym specjalistyczne kremy do stosowania po zabiegach medycyny estetycznej (np. Global regeneration, Redless cream, Global protection, Lift-up cream, Power hyaluronic 02 cream, C-active cream czy Acnelique cream) będą remedium na zachowanie kondycji każdego typu skóry. Łagodzenie, odbudowę, wyciszenie i relaks zapewniają z kolei maski, np. Global regeneration mask, Redless mask, Lift-up mask, Power hyaluronic 02 mask, C-active mask, White bright mask, Low age mask czy Glow-x9 mask.

W trosce o jakość Twojej skóry

Dives Med to unikatowa linia nowoczesnych kosmetyków profesjonalnych, pozabiegowych i pielęgnacyjnych, które pomogą Ci zwyciężyć z czasem. Zapytaj specjalistów z sieci gabinetów medycyny estetycznej o światowej renomie i wyjątkowo szerokiej ofercie zabiegów dra Andrzeja Kępy. Oni zaproponują Ci najwyższej jakości usługi, które zadowolą najbardziej wymagające osoby. Odwiedź naszą klinikę https://drkepa.com/ i zadbaj o siebie.

W tym miejscu znajdziesz więcej informacji o kosmetykach Dives Med: divesmed .pl