Lifting skóry – Holistic Lift by dr Kepa®

Dostępność zabiegu

Kliniki w których można wykonać zabieg

Warszawa

Instytut Kosmetyczny Norel Dr Wilsz s.c.
ul. Rydygiera 15A, 01-793 Warszawa
(okolice C.H. ARKADIA, osiedle ROBYG)

tel. 22 115 50 50

Świdnica

EZ – medica
ul. Sikorskiego 31, 58-100 Świdnica

tel: 74 857 57 93

Berlin

Medbeauty
Aesthetik Institut Berlin
Rankestrasse 34, 5. OG
10789 Berlin

(0049) 030 45087774
(0049) 0 162 103 46 70

nici liftingujace warszawa

Holistic Lift by dr Kepa® to grupa zabiegów, jakie zostały zaprezentowane przez dra Andrzeja Kępa podczas XV jubileuszowego Międzynarodowego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie w marcu 2014. Zabiegi te wykorzystują właściwości nici polidioksanowych w połączeniu z substancjami mającymi na celu zwiększenie efektywności działania polidioksanonu i wpływającymi na pobudzenie dodatkowych mechanizmów naprawczych i regeneracyjnych zachodzących w skórze. Zabieg Holistic Lift by dr Kepa® bazuje na dokładnej analizie procesów fizjologicznych zachodzących w skórze oraz idei pobudzenia naturalnych mechanizmów naprawczych i regeneracyjnych prowadzących do zmniejszenia defektu estetycznego. Podczas zabiegu dochodzi do wzmożonej produkcji kwasu hialuronowego, co przekłada się na efekt odmłodzenia skóry.
W rodzinie zabiegów Holistic Lift by dr Kepa® możemy wyszczególnić trzy podstawowe zabiegi:
1. Połączenie nici polidioksanowych z jednoczesnym podaniem kwasu hialuronowego lub kwasu hialuronowego z hydroksyapatytem wapnia.
2. Połączenie nici polidioksanowych z jednoczesnym  podaniem osocza bogatopłytkowego.
3. Połączenie nici polidioksanowych z jednoczesnym podaniem autologicznych komórek macierzystych pozyskiwanych z osocza lub tłuszczu pacjenta.

Zapraszamy na konsultację osoby z okolic miast Dzierżoniów oraz Wałbrzych i Świebodzice!

Efekty

Efekty są widoczne bezpośrednio po zakończonym zabiegu, a z każdym dniem skóra wygląda coraz lepiej. Następuje stopniowa redukcja zmarszczek, a skóra ujędrnia się i napina.

Widoczna poprawa

Kwas hialuronowy w połączeniu z innymi substancjami aktywnymi prowadzi do całkowitej regeneracji skóry.  Zabieg przywraca skórze młody wygląd i usuwa nawet zaawansowane oznaki starzenia.

Cennik
Nazwa zabieguCena
Holistic Lift by dr Kepa od 2600 PLN
Częste pytania

Czym różni się Holistic Lift by dr Kępa od innych zabiegów odmładzających?

Holistic Lift by dr Kepa to autorska procedura stworzona w oparciu o doświadczenia własne autora oraz dokładną analizę fizjologicznych mechanizmów działania poszczególnych substancji, których addytywne działanie skutkuje optymalnym wpływem na stymulację naturalnych mechanizmów naprawczych i regeneracyjnych zachodzących w skórze.

 • Holistic Lift by dr Kepa PDO – HA

To zabieg dedykowany przede wszystkim dla osób do 40-45 roku życia, w przypadku kobiet z odpowiednio wysokim poziomem estrogenów oraz stosunkowo niewielkimi zmianami związanymi z procesem fotostarzenia skóry. PDO stymuluje fibroblasty (komórki znajdujące się w skórze) do produkcji kolagenu i elastyny, czyli substancji odpowiedzialnych za prawidłowe napięcie i elastyczność skóry. Kwas hialuronowy, który zostaje wprowadzony wraz z nicią PDO, wiąże wodę, powodując, że cała okolica, w której znajduje się nitka PDO, zostaje lepiej nawilżona. W lepiej nawilżonym środowisku, zdecydowanie sprawniej i efektywniej pracują fibroblasty, które dzięki sumującemu się działaniu kwasu hialuronowego i polidioksanonu produkują więcej kolagenu i elastyny. To prowadzi w konsekwencji do uzyskania zdecydowanie lepszego efektu niż miałoby to miejsce w przypadku zastosowania samych nici PDO, czy też samego kwasu hialuronowego.

 • Holistic Lift by dr Kepa PDO – PRP

Ta odmiana zabiegu przeznaczona jest raczej dla osób między 45-50 rokiem życia, bądź też osób młodszych, u których działanie słońca I promieniowania UV spowodowało znaczne uszkodzenie naturalnej struktury skóry. PDO, podobnie jak w poprzedniej wersji zabiegu powoduje pobudzenie fibroblastów. Zawarte z kolei na płytkach krwi autologiczne czynniki wzrostu, powodują jeszcze silniejszą stymulacje fibroblastów i

Efekty
 • Redukcja zmarszczek (także głębokich)
 • Ujędrnienie skóry
 • Podniesienie owalu twarzy
 • Odbudowa nawilżenia
Wskazania
 • Zmarszczki, linie i bruzdy
 • Wiotka skóra twarzy i ciała
 • Przesuszona skóra
 • Łysienie
Przeciwwskazania
 • Ciąża i karmienie piersią
 • Choroba nowotworowa
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Infekcje/stany zapalne skóry
 • Zaburzenia krzepliwości krwi
Obszary zastosowań
1
2
1

Okolice twarzy

2

Całe ciało