Lifting skóry – Holistic Lift by dr Kepa®

Dostępność zabiegu

Kliniki w których można wykonać zabieg

Warszawa

Instytut Kosmetyczny Norel Dr Wilsz s.c.
ul. Rydygiera 15A, 01-793 Warszawa
(okolice C.H. ARKADIA, osiedle ROBYG)

tel. 22 115 50 50

Świdnica

EZ – medica
ul. Sikorskiego 31, 58-100 Świdnica

tel: 74 857 57 93

Wrocław

Studio Urody ESSENZA
ul. Kamienna 103, 50-547 Wrocław

tel.: 71 724 5745
kom.: 784 950 560

nici liftingujace warszawa

Holistic Lift by dr Kepa® to grupa zabiegów, jakie zostały zaprezentowane przez dra Andrzeja Kępa podczas XV jubileuszowego Międzynarodowego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie w marcu 2014. Zabiegi te wykorzystują właściwości nici polidioksanowych w połączeniu z substancjami mającymi na celu zwiększenie efektywności działania polidioksanonu i wpływającymi na pobudzenie dodatkowych mechanizmów naprawczych i regeneracyjnych zachodzących w skórze. Zabieg Holistic Lift by dr Kepa® bazuje na dokładnej analizie procesów fizjologicznych zachodzących w skórze oraz idei pobudzenia naturalnych mechanizmów naprawczych i regeneracyjnych prowadzących do zmniejszenia defektu estetycznego. Podczas zabiegu dochodzi do wzmożonej produkcji kwasu hialuronowego, co przekłada się na efekt odmłodzenia skóry.
W rodzinie zabiegów Holistic Lift by dr Kepa® możemy wyszczególnić trzy podstawowe zabiegi:
1. Holistic Lift by dr Kepa PDO – HA – połączenie nici polidioksanowych z jednoczesnym podaniem kwasu hialuronowego lub kwasu hialuronowego z hydroksyapatytem wapnia.
2. Holistic Lift by dr Kepa PDO – PRP – połączenie nici polidioksanowych z jednoczesnym  podaniem osocza bogatopłytkowego.
3.Holistic Lift by dr Kepa PDO – Stem Cells – połączenie nici polidioksanowych z jednoczesnym podaniem autologicznych komórek macierzystych pozyskiwanych z osocza lub tłuszczu pacjenta.

Zapraszamy na konsultację osoby z okolic miast Dzierżoniów oraz Wałbrzych i Świebodzice!

Najlepszy zabieg

Lifting skóry z kwasem hialuronowym cechuje wysoki profil bezpieczeństwa, udowodnione klinicznie działanie oraz spektakularne efekty, których nie można osiągnąć żadną inną metodą.

Szybkie efekty

Efekty są widoczne bezpośrednio po zakończonym zabiegu, a z każdym dniem skóra wygląda coraz lepiej. Następuje stopniowa redukcja zmarszczek, a skóra ujędrnia się i napina.

Widoczna poprawa

Kwas hialuronowy w połączeniu z innymi substancjami aktywnymi prowadzi do całkowitej regeneracji skóry.  Zabieg przywraca skórze młody wygląd i usuwa nawet zaawansowane oznaki starzenia.

Cennik
Nazwa zabieguCena
Holistic Lift by dr Kepa PDO – HAod 2600 PLN
Holistic Lift by dr Kepa PDO – PRPod 3200 PLN
Holistic Lift by dr Kepa PDO – Komórki macierzysteod 4500 PLN
Częste pytania

Czym różni się Holistic Lift by dr Kępa od innych zabiegów odmładzających?

Holistic Lift by dr Kepa to autorska procedura stworzona w oparciu o doświadczenia własne autora oraz dokładną analizę fizjologicznych mechanizmów działania poszczególnych substancji, których addytywne działanie skutkuje optymalnym wpływem na stymulację naturalnych mechanizmów naprawczych i regeneracyjnych zachodzących w skórze.

 • Holistic Lift by dr Kepa PDO – HA

To zabieg dedykowany przede wszystkim dla osób do 40-45 roku życia, w przypadku kobiet z odpowiednio wysokim poziomem estrogenów oraz stosunkowo niewielkimi zmianami związanymi z procesem fotostarzenia skóry. PDO stymuluje fibroblasty (komórki znajdujące się w skórze) do produkcji kolagenu i elastyny, czyli substancji odpowiedzialnych za prawidłowe napięcie i elastyczność skóry. Kwas hialuronowy, który zostaje wprowadzony wraz z nicią PDO, wiąże wodę, powodując, że cała okolica, w której znajduje się nitka PDO, zostaje lepiej nawilżona. W lepiej nawilżonym środowisku, zdecydowanie sprawniej i efektywniej pracują fibroblasty, które dzięki sumującemu się działaniu kwasu hialuronowego i polidioksanonu produkują więcej kolagenu i elastyny. To prowadzi w konsekwencji do uzyskania zdecydowanie lepszego efektu niż miałoby to miejsce w przypadku zastosowania samych nici PDO, czy też samego kwasu hialuronowego.

 • Holistic Lift by dr Kepa PDO – PRP

Ta odmiana zabiegu przeznaczona jest raczej dla osób między 45-50 rokiem życia, bądź też osób młodszych, u których działanie słońca I promieniowania UV spowodowało znaczne uszkodzenie naturalnej struktury skóry. PDO, podobnie jak w poprzedniej wersji zabiegu powoduje pobudzenie fibroblastów. Zawarte z kolei na płytkach krwi autologiczne czynniki wzrostu, powodują jeszcze silniejszą stymulacje fibroblastów i

Efekty
 • Redukcja zmarszczek (także głębokich)
 • Ujędrnienie skóry
 • Podniesienie owalu twarzy
 • Odbudowa nawilżenia
Wskazania
 • Zmarszczki, linie i bruzdy
 • Wiotka skóra twarzy i ciała
 • Przesuszona skóra
 • Łysienie
Przeciwwskazania
 • Ciąża i karmienie piersią
 • Choroba nowotworowa
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Infekcje/stany zapalne skóry
 • Zaburzenia krzepliwości krwi
Obszary zastosowań
1
2
1

Okolice twarzy

2

Całe ciało