PLASTYKA KRÓTKIEGO WĘDZIDEŁKA

Dostępność zabiegu

Kliniki w których można wykonać zabieg

Świdnica

EZ – medica
ul. Sikorskiego 31, 58-100 Świdnica

tel: 74 857 57 93

Plastyka krótkiego wędzidełka czyli frenuloplastyka jest zabiegiem chirurgicznym stosowanym w przypadku wad wrodzonych, urazów mechanicznych lub stanów zapalnych wpływających na utrudnienia w odprowadzaniu napletka. Krótkie wędzidełko jest przyczyną dolegliwości bólowych oraz trudności w życiu seksualnym, a w niektórych sytuacjach całkowicie uniemożliwia  odbycie stosunku. Plastyka krótkiego wędzidełka jest najczęściej stosowaną i najskuteczniejszą metodą leczenia schorzenia polecaną przez urologów,  a efekty frenuloplastyki zazwyczaj utrzymują się do końca życia. Zabieg polega na nacięciu i odpowiednim zszyciu wędzidełka. Wydłużenie i wzmocnienie wędzidełka pozwala pozbyć się dolegliwości bólowych, czerpać satysfakcję z życia intymnego, co wpływa na komfort życia i wyższą samoocenę.  Plastykę krótkiego wędzidełka poprzedza konsultacja lekarska mająca na celu wykluczenie przeciwwskazań i tym samym zminimalizować ryzyko skutków ubocznych. Frenuloplastyka w klinice Dr Kępa w Świdnicy wykonywana jest przez doświadczonych specjalistów z zakresu urologii estetycznej przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga długiej rekonwalescencji oraz zapewnia trwałe rezultaty, co potwierdzają pozytywne opinie na forum.

Zapraszamy na konsultację pacjentów z województwa dolnośląskiego, zwłaszcza z takich miast jak: Świdnica, Dzierżoniów, Wałbrzych i Świebodzice.

Najlepszy zabieg

Plastyka krótkiego wędzidełka zapewnia trwałe rezultaty wpływające na poprawę jakości życia i satysfakcję seksualną, bez długiego okresu rekonwalescencji i przy niewielkim ryzyku działań niepożądanych.

Szybkie efekty

Efekty plastyki krótkiego wędzidełka widoczne są od razu po przeprowadzeniu zabiegu, ale ostateczny rezultat można ocenić po około 2 tygodniach.

Widoczna poprawa

Frenuloplastyka pozwala odzyskać komfort życia i satysfakcję seksualną, a także pozbyć się dolegliwości bólowych wpływających na codzienne funkcjonowanie.

Cennik
Nazwa zabieguCena
Plastyka krótkiego wędzidełkaCena w zależności od wielkości obszaru zabiegowego.
Częste pytania

Czy plastyka krótkiego wędzidełka wykonywana w klinice Dr Kepa w Świdnicy jest bolesnym zabiegiem?

Plastyka wędzidełka przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym lub w wyjątkowych przypadkach w znieczuleniu ogólnym, dlatego pacjent nie odczuwa bólu podczas zabiegu.

Jakie są zalecenia po zabiegu plastyki krótkiego wędzidełka?

Po przeprowadzonym zabiegu zalecana jest abstynencja seksualna przez około 4 tygodnie, codziennie odprowadzanie napletka oraz higiena obszaru zabiegowego według wskazówek lekarza.

Efekty
  • zniwelowanie dolegliwości bólowych
  • satysfakcja seksualna
Wskazania
  • wady anatomiczne
  • urazy mechaniczne
  • stany zapalne
Przeciwwskazania
  • zaburzenia krzepnięcia krwi
  • stan zapalny w obszarze zabiegowym
  • uczelnie na środki znieczulające