PEELING GLYKOPEEL

Dostępność zabiegu

Kliniki w których można wykonać zabieg

Warszawa

Instytut Kosmetyczny Norel Dr Wilsz s.c.
ul. Rydygiera 15A, 01-793 Warszawa
(okolice C.H. ARKADIA, osiedle ROBYG)

tel. 22 115 50 50

Świdnica

EZ – medica
ul. Sikorskiego 31, 58-100 Świdnica

tel: 74 857 57 93

Wrocław

Studio Urody ESSENZA
ul. Kamienna 103, 50-547 Wrocław

tel.: 71 724 5745
kom.: 784 950 560

peeling_glikolowy

Peeling medyczny jest procedurą polegającą na wywołaniu kontrolowanego złuszczania naskórka i/lub górnych warstw skóry właściwej przy użyciu różnych roztworów chemicznych w celu usunięcia zmian chorobowych, defektów kosmetycznych oraz poprawy wyglądu skóry. Stosując peelingi medyczne można usuwać poszczególne warstwy naskórka regulując głębokość złuszczania. Efektem biologicznym peelingu jest stymulacja żywych komórek skóry oraz syntezy białek kolagenu i elastyny.
Świebodzice oraz Wałbrzych i Świdnica – tu mogą Państwo wykonać zabieg. Zapraszamy serdecznie!

GlyKoPeel to peeling dermatologiczny przeznaczony do efektywnej walki z procesem starzenia się skóry. W jego skład wchodzi silny czynnik złuszczający (kwas glikolowy), czynniki depigmentacyjne (kwas kojowy i ekstrakt z Mącznicy lekarskiej), naturalne związki łagodzące podrażnienia (ekstrakt z Morwy białej) oraz witaminy A, C i E. GlyKoPeel® może być stosowany przez cały rok, także podczas mrozów i latem podczas ekspozycji słonecznej.

Najlepszy zabieg

GlyKoPeel to piling anti-aging w widoczny sposób poprawiający kondycje skóry i podkreślający jej piękno. Jako jeden z niewielu ma tak kompleksowe działanie.

Szybkie efekty

Już po pierwszym zabiegu GlyKoPeel widoczne są pierwsze efekty odżywienia skóry. Z każdym kolejnym kondycja skóry coraz bardziej się poprawia.

Widoczna poprawa

Stosowanie peelingów poprawia budowę i funkcje skóry, poprawia jej elastyczność, nawilżenie a efekt widoczny jest jako odmłodzenie i rewitalizacja.

Cennik
Nazwa zabieguCena
GlyKoPeelCena w zależności od ilości użytego preparatu. Prosimy o kontakt z recepcją.
Częste pytania

O jakiej porze roku najlepiej jest poddać się temu zabiegowi?

Peelingowi GlyKoPeel można poddać się bez względu na porę roku. Latem warto po zabiegu stosować krem z wysokim filtrem UV.

Ile zabiegów należy wykonać ?

W zależności od partii ciała na którą stosowany jest peeling glikolowy ilość zabiegów może być różna. Jednak wszystko zależy od intensywności peelingu, efektów jakie chcemy uzyskać oraz tolerancji peelingu przez skórę. Zaleca się serię 3-6 zabiegów w odstępach 10-14 dni.

Jak przygotować się do zabiegu?

Nie trzeba specjalnie przygotowywać się do peelingu. Na tydzień przed peelingiem nie należy stosować depilacji, elektrolizy, dermabrazji, retinoidów, preparatów drażniących skórę twarzy, a mężczyźni nie powinni golić się na godzinę przed peelingiem.

Efekty
 • Rewitalizacja skóry
 • Odmłodzenie cery
 • Poprawa kondycji skóry
Wskazania
 • Starzenie się skóry
 • Zaburzenia pigmentacji, przebarwienia
 • Zmarszczki, blizny, ślady potrądzikowe
 • Zmiany wywołane przez czynniki środowiskowe (tytoń, zanieczyszczenia powietrza)
 • Zaskórniki, rozszerzone pory
Przeciwwskazania
 • Alergie skórne
 • Opryszczka
 • Terapia pochodnymi witaminy A
Obszary zastosowań
1
1

Okolice twarzy