zabiegi liftingujące

Czym jest kosmetologia?

Kosmetologia nazywana również kosmetyką lekarską, należy do jednej z dziedzin dermatologii. Kosmetologia zajmuje się badaniem, pielęgnowaniem, leczeniem chorób i defektów skóry, włosów i paznokci, a także badaniem składu i produkcją kosmetyków. Kosmetologię dzieli się na leczniczą, pielęgnacyjną i upiększającą.

Kosmetologia Świdnica, Warszawa, Berlin – rodzaje zabiegów

Kosmetologia to także szereg nieinwazyjnych zabiegów, które wspomagają leczenie zmian skórnych, chorób skóry, zmian w obrębie paznokci i strukturze włosów oraz przywracających odpowiedni poziom nawilżenia, ujędrniających, odmładzających. Zabiegi dostępne w naszych klinikach przeprowadzane są przez doświadczonych kosmetologów, co jest gwarancją bezpieczeństwa. Wykwalifikowany personel oraz fachowy sprzęt pozwala uzyskać satysfakcjonujące efekty takich zabiegów jak:

Zabiegi kosmetologiczne – jakie są ich zalety?

Zabiegi z zakresu kosmetologii pozwalają uzyskać spektakularne rezultaty poprawy wyglądu skóry twarzy i ciała, redukcję blizn, rozstępów, cellulitu oraz tkanki tłuszczowej przy minimalnym ryzyku powikłań. Nowoczesne zabiegi przeprowadzane przez wykwalifikowanych kosmetologów pozwalają znacznie poprawić kondycję skóry, wymodelować sylwetkę bez ingerencji chirurgicznej i długiej rekonwalescencji. Skorzystaj z bogatej oferty w klinikach Medbeauty.